Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Soma Bay

Nalezeno 7 výsledků

Soma Bay dovolená a zájezdy 2020

Dovolená a zájezdy Soma Bay. Máte rádi Egypt a rádi byste poznali na dovolené Safagu, která patří mezi jeho nejlepší letoviska a svým návštěvníkům nabízí ideální podmínky pro klidný odpočinek i vodní sporty? Pak se vydejte na dovolenou do zálivu Soma Bay, který vám představí Safagu v celé její kráse! S našimi zájezdy do Egypta vás čeká jedinečná dovolená v Soma Bay, při níž si budete užívat skvělé podmínky pro potápění i windsurfing, lenošení na širokých plážích s jemným pískem, komfortní ubytování v hotelu na pobřeží, pestrou nabídku all inclusive služeb či pestrou nabídku fakultativních výletů do okolí.

Dovolená v Soma Bay, to je záruka vaší spokojené dovolená v Egyptě! Rezervujte si své zájezdy do Soma Bay právě teď a poznejte na vlastní oči podmanivou krásu Rudého moře, egyptských památek či přímořských měst s bohatým nočním životem.

Zájezdy Soma Bay

Láká vás dovolená v luxusním prostředí egyptského letoviska Safaga? Pak se vydejte na zájezdy do zálivu Soma Bay, který je jednou z nejkrásnějších částí Safagy a svým návštěvníkům nabízí luxusní hotely, vynikající podmínky pro vodní sporty, zejména potápění a windsurfing, bohatý kulturní program i možnost fakultativních výletů za krásami Egypta. Dovolená v Soma Bay je vhodná jak pro rodinnou dovolenou, tak pro chvíle s partnerem či přáteli, které si můžete zpestřit nejrůznějšími kulturními akcemi, vodními sporty nebo výletními plavbami lodí. Rozhodnete- li se prožít svou dovolenou právě v zálivu Soma Bay, můžete se těšit na opravdu jedinečnou dovolenou plnou odpočinku, skvělé zábavy a nových zážitků.

Dovolená v Soma Bay

Plánujete dovolenou v Egyptě? Máte- li rádi komfortní služby, čisté písečné pláže lemující azurové moře, vodní sporty a bohatý kulturní život, pak je tím pravým místem pro vaši dovolenou letovisko Soma Bay! Využijte naši nabídku zájezdů do Soma Bay a dopřejte si dovolenou plnou luxusu, odpočinku a jedinečné zábavy v jedné z nejkrásnějších částí egyptské Safagy. Součástí zájezdů do Soma Bay je letecká přeprava, ubytování v komfortním hotelu na pobřeží a samozřejmě také možnost polopenze i stravy all inclusive. Zájezdy do Soma Bay čeají jen na vás.

Vodní sporty v Soma Bay

Rozhodnete- li se prožít své zájezdy na Soma Bay, pak se můžete těšit na opravdu široký výběr vodních sportů. Díky výhodné poloze je zde vynikající vítr pro windsurfing a překrásné podmořské hlubiny zase nabízejí ideální prostředí pro potápění i šnorchlování. Na své si na zájezdě do Soma Bay přijdou také milovníci vodního lyžování, plavání i plachtění.