Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Safaga

Nalezeno 6 výsledků

Destinace lokality Safaga

Safaga dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Safaga all inclusive. Egyptská Safaga, překrásná oáza klidu rozkládající se při pobřeží Rudého moře, je skvělým místem, pokud toužíte prožít letní dovolenou v Egyptě, ale nemáte rádi frekventovaná letoviska přeplněná davy turistů. Kouzelné letovisko Safaga, se stejnojmenným městečkem, skýtá nádherné pláže s průzračným mořem i korálovými útesy, jež jsou pravým rájem pro milovníky potápění. Na dovolené v Safaze vás přivítá kouzelné pobřeží, které láká k romantickým procházkám při západu slunce i lenošení ve stínu slunečníků, ale také kulturní život zdejších hotelových komplexů, který jistě příjemně zpestří vaši dovolenou v Safaze. Využijte nabídky zájezdů do Safagy all inclusive!

Dovolená Safaga

Dovolená v Safaze patří mezi top zážitky v Egyptě. Toužíte-li poznat krásu a také kulturu Egypta, pak neváhejte a vyberte si z naší nabídky zájezdů do Safagy právě ten váš, s nímž prožijete nezapomenutelnou dovolenou v jedné z nejkrásnějších zemí Afriky! Objednejte si zájezdy a jeďte na dovolenou do Safagy a prožijte skvělou, ničím nerušenou dovolenou v Egyptě.

Zájezdy Safaga Egypt all inclusive

Leťte na dovolenou na zájezdy do Safagy do Egypta! Toužíte poznat tajemnou krásu země faraonů, jejíž kultura sahá do doby tisíce let před našim letopočtem, a zároveň si chcete užít letní dovolenou na pláži? Pak je pro vás tím pravým místem krásné letovisko Safaga rozkládající se při pobřeží Rudého moře. A samozřejmě služby all inclusive. Safaga skýtá snad vše, co si jen od letní dovolené můžete přát. Široké písečné pláže, azurově modré moře s korálovými útesy i hejny pestrobarevných rybek, které se prohánějí tajemnými hlubinami zdejších zálivů, jedinečný klid i kouzelná atmosféra přímořského letoviska činí ze Safagy nádherné místo, kde prožijete jedinečnou a ničím nerušenou dovolenou na plážích Egypta.

Zájezdy do Safagy

Safaga je malebnou a turisticky stále oblíbenější destinací egyptského pobřeží, která si však, i přes stále rostoucí turistický ruch, zachovává své jedinečné kouzlo, které je pro tuto oblast tak typické. Plánujete-li dovolenou v Egyptě, pak neváhejte a vydejte se na pláže na zájezdy Safagy! S naší cestovní agenturou si jednoduše z pohodlí vašeho domova vyberete svůj zájezd do Safagy a zanedlouho se vydáte za egyptským sluncem, jedinečnými památkami a zcela jiným světem, který se před vámi rozevře v celé své kráse. Zájezdy do Safagy v sobě zahrnují jednak leteckou přepravu a ubytování, ale také možnost all inclusive stravy a některé z hotelových služeb. Jiné, jako jsou například fakultativní výlety do vnitrozemí, jsou za poplatek, avšak toužíte-li poznat kulturu Egypta blíže, rozhodně se vám tato investice vyplatí.Pokud chcete ušetřit, nakupujte mezi last minute dovolenou do Egypta.

Pláže a potápění v Safaze

Egypt skýtá opravdu velké množství nejrůznějších letovisek s rušným kulturním životem a čilým turistickým ruchem, avšak pokud netoužíte po přeplněných plážích a hlučných turistech, vydejte se na klidné pláže Safagy, například do Soma Bay! Jistě oceníte krásu zdejšího pobřeží, jejž lemují korálové útesy a písečné pláže, které nejsou přeplněné davy turistů, komfortní hotely i výborné služby, které jistě zpříjemní vaši dovolenou v Safaze. Safaga na zájezdech skýtá nejen skvělé podmínky pro vodní sporty, jako je potápění či šnorchlování, ale také krásné památky ve stejnojmenném městě či fakultativní výlety do okolních letovisek i do vnitrozemí Egypta, kde uvidíte monumentální pyramidy, starobylé chrámy i tradiční muslimské trhy.