Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy EL Quseir

Nalezeno 6 výsledků

EL Quseir dovolená a zájezdy 2023

Dovolená El Quiser. Krásná a klidná dovolená na pobřeží Egypta nedaleko památek jako je Údolí králů, Luxor či Karnak? To je dovolená v příjemném letovisku El Quseir, které je součástí rozsáhlého letoviska Marsa Alam. El Quiser to je několik malebných hotelů, krásné pláže, průzračné moře a kouzelná příroda vytvářející ideální podmínky pro klidnou relaxaci u Rudého moře. Velmi oblíbenou zábavou na dovolené v El Quiser je, díky bohatému podmořskému životu, krásným korálovým útesům a kvalitní viditelnosti, potápění a šnorchlování, kterou mohou vyzkoušet zkušení potápěči stejně jako naprostí začátečníci.

Dovolená v El Quiser je vhodná jak pro rodiny s malými dětmi, tak pro páry, které si chtějí užít klidnou dovolenou v jednou z nejmalebnějších letovisek Egypta, které nabízí nejen příjemnou atmosféru, ale také ideální polohu pro nejrůznější fakultativní výlety a kvalitní all inclusive nabídku služeb. Vyberte si krásné zájezdy do El Quiser. Máte chuť cestovat a rádi byste poznali krásy Egypta? Pak vyrazte na zájezdy na pobřeží Rudého moře do letoviska El Quseir, které je součástí egyptského Marsa Alam. Letovisko El Quiser se vyznačuje velmi klidnou atmosférou, nedotčenou přírodou a krásnými plážemi, které lemují průzračné moře lákající ke sportu i vodním radovánkám.

Dovolená v El Quiser

Dovolená v El Quiser je vhodná pro všechny, kdo touží po klidu, relaxaci a výletech za nejkrásnějšími památkami Egypta. El Quseir u Marsa Alam je také ideálním místem pro všechny milovníky potápění a šnorchlování, kteří si zde mohou užívat krásy podmořského světa Rudého moře a vynikající viditelnost po většinu roku.

Zájezdy do El Quiser

Dovolená v Egyptě je skvělým zážitkem pro celou rodinu a každoročně láká turisty z celého světa. Užívejte si ji s našimi zájezdy do El Quiser i vy! Součástí všech zájezdů je jak letecká přeprava, tak ubytování v hotelu a samozřejmě také možnost zajištění polopenze či stravy all inclusive, podle vašeho přání. Rádi byste potěšili své blízké? Darujte jim dárkový poukaz na zájezdy do El Quiser a darujte jedinečný zážitek plný odpočinku, kultury i sportu v malebném prostředí Rudého moře.

Výlety v El Quseir

Rozhodnete- li se prožít dovolenou v El Quiser, pak se vám naskytne jedinečná příležitost podniknout celou řadu výletů za krásami Egypta. Mezi nejoblíbenější fakultativní výlety patří návštěva Údolí králů, Luxoru, chrámu v Karnaku a Údolí královen, které jsou památkou slavných dob, kdy Egyptu vládli faraonové a tato země ovládala mnohem větší území než jen povodí Nilu.