Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Marsa Alam

Nalezeno 57 výsledků
1 2 3 4 5 6 Další

Destinace lokality Marsa Alam

Marsa Alam dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Marsa Alam Egypt all inclusive. Letní dovolená v Marsa Alam, v nádherném letovisku Egypta, je jedinečným místem pro vaši klidnou dovolenou strávenou v malebné přírodě zalité sluncem. Zájezdy do Marsa Alam patří k těm levnějším. Marsa Alam bylo odedávna útočištěm milovníků potápění a šnorchlování, které sem lákají nádherné korálové útesy, průzračné moře a bohatý podmořský život, který činí z ponorů v této oblasti jedinečný zážitek. V současnosti je Marsa Alam krásným letoviskem, které si stále zachovává svou krásu i poklid, ale současně skýtá kvalitní turistické zázemí pro výbornou dovolenou.

Dovolená v Marsa Alam

Dovolená v Marsa Alam patří vždy k nezapomenutelným zážitkům. Prožijte na zájezdu svou letní dovolenou v Marsa Alam! Máme pro vás připravenou nabídku zájezdů do luxusních hotelů na pobřeží Rudého moře, které v sobě zahrnují leteckou přepravu s odletem z Prahy, Brny či Ostravy. Zvolte si zájezdy do Marsa Alam s pobytem all inclusive! Věříme, že budete s dovolenou v Marsa Alam všestranně spokojeni a prožijete v Marsa Alam krásnou dovolenou v Egyptě.

Zájezdy Marsa Alam Egypt all inclusive

Proč na zájezdy do Marsa Alam all inclusive? Marsa Alam, panensky krásné letovisko Egypta, je dosud poměrně neznámým místem, které skýtá krásné korálové útesy, okouzlující romantické zátoky, spoustu slunce a jedinečný klid, který vás naprosto uchvátí. Ještě donedávna byla oblast Marsa Alam pouze útočištěm milovníků potápění a šnorchlování, avšak s postupným přibýváním turistů začaly přibývat v Marsa Alam i hotely a začal se rozrůstat turistický ruch. Stále si však na zájezdech v Marsa Alam užijete ničím nerušený odpočinek na nádherných písečných plážích, potápění v zátokách s korálovými útesy a spoustu egyptského slunce, které prozáří celou vaši dovolenou.

Zájezdy do Marsa Alam

Pokud toužíte prožít svou letní dovolenou v Marsa Alam, v tomto egyptském ráji, máme pro vás připraveny letecké zájezdy do Marsa Alam, z nichž si jistě vyberete právě ten váš. Součástí zájezdů do Marsa Alam je letecká přeprava, ubytování v hotelu či apartmánu a samozřejmě možnost stravy. Sami si můžete zvolit, zda máte zájem o zájezdy do Marsa Alam all inclusive, polopenzi, snídaně nebo pobyt bez stravy. Hotely v Marsa Alam skýtají svým návštěvníkům opravdu vysoký komfort ubytování s nejrůznějšími službami, například plážový servis, výlety lodí, animační programy, výuku potápění nebo windsurfingu, které jistě zpříjemní váš pobyt. V Marsa Alam můžete využít hotelové plavecké bazény, volejbalová hřiště, tenisové kurzy, potápěčská centra, masáže a mnoho dalších služeb. Koupí last minute zájezdy Egypt za tyto služby výrazně ušetříte.

Marsa Alam, ráj potápění

Marsa Alam je opravdu krásnou destinací Egypta, která skýtá ideální podmínky pro skvělou dovolenou na nekonečných písečných plážích zalitých sluncem. Zájezdy do Marsa Alam jsou zejména rájem milovníků potápění a šnorchlování, které sem lákají kouzelné korálové útesy, bohatý podmořský život a průzračné moře. Navštivte místa jako je Elphinstone, Daedalus Reef, Zabargat či Delfíní zátoku, kde si užijete jedinečné ponory, krásnou přírodu a nádherné východy slunce. Pokud chcete prožít krásnou a klidnou dovolenou, je pro vás dovolená v Marsa Alam skvělou volbou.