Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Vodice

Nalezeno 37 výsledků
1 2 3 4 Další

Destinace lokality Vodice

Vodice dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Vodice Chorvatsko all inclusive. Stále jste se ještě nerozhodli, kde letos prožijete svou letní dovolenou? Láká vás moře s širokými plážemi, krása přístavních měst a zábava komfortních letovisek? Pak je vše jasné, tou pravou volbou je dovolená ve Vodicích v Chorvatsku, které skýtá okouzlující přírodu vhodnou k turistickým výletům, krásné oblázkové pláže s ideálními podmínkami pro potápění, šnorchlování i windsurfing a samozřejmě také krásné přístavní město s romantickými kavárnami, křivolakými uličkami a oblíbenou přímořskou promenádou lemující celé pobřeží.

Dovolená Vodice

Dovolená ve Vodici plná zábavy. Pokud vás toto krásné chorvatské letovisko zaujalo, jsou pro vás připraveny nejjrůznější zájezdy do Vodic od renomovaných cestovních kanceláří, které jsou zárukou vaši spokojené a ničím nerušené dovolené. Dovolená ve Vodicích je zárukou příjemně strávené dovolené v Chorvatsku. Zájezdy Vodice. Na malebných plážích Chorvatska je mezi českými i zahraničními turisty velmi oblíbená. Na výběr zde máte z bohaté nabídky nejrůznějších přímořských letovisek, které jsou zalité sluncem a prostoupené jedinečnou atmosférou přímořské země. Jedním z těchto krásných letovišť je letovisko Vodice, které skýtá unikátní památky i krásné pobřeží s širokými oblázkovými plážemi lemovanými známou promenádou a borovými lesy. Toužíte-li poznat krásu Chorvatska, jsou pro vás zájezdy do Vodic jako stvořené!

Zájezdy do Vodice

Pokud chcete prožít svou letošní letní dovolenou ve Vodici, stačí udělat jen pár jednoduchých kroků. Prohlédněte si nabídku našich zájezdů do Vodice, vyberte si zájezd, který vám nejvíce vyhovuje a pak už zbývá jen zabalit sluneční brýle a opalovací krém a vyrazit za krásami chorvatského pobřeží. Zájezdy do Vodice v sobě zahrnují jednak vlastní i autobusovou dopravu, ubytování v hotelu nebo apartmánu a také možnost zajištění stravy. V naší nabídce naleznete zájezdy do Vodic se stravou all inclusive, polopenzí i snídaněmi. Ke svým zájezdům si můžete samozřejmě také přikoupit fakultativní výlety do krásných míst na pobřeží i vnitrozemí Chorvatska. Také na vás čeká nabídka Last minute zájezdů do Chorvatska.

Letovisko Vodice

Zájezdy do Vodic, do malebného přímořského letoviska rozkládajícího se nedaleko města Šibenik, jsou volbou s ideálními podmínkami pro dovolenou plnou aktivního i pasivního odpočinku. Na rozlehlých plážích jsou skvělé podmínky pro potápění, windsurfing i vodní lyžování, ale užijete si zde relax ve stínu palem, které lemují celé pobřeží a výlety do měst, které skýtá řadu krásných památek. Můžete se zde oddat také rušnému nočnímu životu v kavárnách a podnicích na oblíbené přímořské promenádě a jedinečnému kouzlu přístavního města Vodice.