Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Seget Donji

Nalezeny 2 výsledky

Seget Donji dovolená a zájezdy 2022

Dovolená Seget Donji Střední dalmácie. Toužíte strávit svou letní dovolenou v destinaci s perfektním prázdninovým počasím a krásnými plážemi? Pak je pro vás přímo stvořena destinace Seget Donji v Chorvatsku, která se nachází při zátoce Saldun, 4 km západně od Trogiru. Svou novou výstavbou vlastně již navazuje na předměstí Trogiru a pokračuje dále k západu do letoviska Seget-Vranjica vzdáleného 2 km. Seget Donji je kulturní městečko s bohatou gastronomickou nabídkou. Dovolená v Seget Donji je zárukou perfektně prožitých chvil a opravdu nezapomenutelných zážitků.

Dovolená v Seget Donji

Zájezdy na Seget Donji si můžete dopřát také formou all inclusive pobytu, který vám zajistí poklidnou a naprosto ničím nerušenou letní dovolenou v této destinaci. Dovolená na Seget Donji je příjemné překvapení v podobě klidné, avšak rozmanité a pro turisty přívětivé země s mnohými krásami a idylickým prostředím. Středisko Seget Donji nabízí zvláštní prožitky rybářům a milovníkům vodních sportů.

V případě, že se rozhodnete strávit svou letní dovolenou v destinaci Seget Donji v Chorvatsku, čeká vás letovisko, kde se díky své poloze a mírnému podnebí obyvatelstvo dnes živí převážně zemědělstvím, rybářstvím, stavbou lodí a svým způsobem také turizmem. Jsou tu pláže oblázkové a kamenité a borový les sahá až k plážím a tím nabízí krásné zákoutí pro klidnou relaxaci. Toto letovisko vás okouzlí svou harmonií a sympatiemi. Zájezdy na Seget Donji jsou opravdu skvělým zážitkem pro všechny turisty.

Zájezdy na Seget Donji

Je jedno, zda dáváte přednost slunění se na tropickém slunci nebo odpočinku v příjemných stínech palem, koupání se v průzračném moři nebo projížďce trajektem. Na zájezdech v Seget Donji si totiž na své přijde každý. Dovolená v Seget Donji je rájem pro příznivce poklidné rekreace. Městečko vzniklo v roce 1564, kdy dostal trogirský šlechtic Jakov Rotondo povolení ke stavbě věže, kolem které se opevnila vesnice. Roku 1758 byl pak vystavěn kostel sv. Antuna Padovanského. V poli okolo města se nachází více kostelíků z dávných dob, a kostelík sv. Danijela pochází pravděpodobně z předrománské doby. V místě a zvláště na polích jsou i dnes viditelné pevnosti budované na obranu před Turky. Prohlédněte si aktuální zájezdy do Seget Donji a poznejte krásy Střední Dalmácie.

Zábava v Seget Donji

Seget Donji má dobré podmínky pro vodní sporty, zejména pak pro windsurfing, vodní lyžování. Dále pak máte možnost si zde zahrát tenis, plážový volejbal, stolní tenis apod. Pro více sportovního vyžití neváhejte navštívit okolní blízká města. V městečku se nacházejí restaurace, cukrárny, a spoustu malých obchůdků se suvenýry. Neváhejte ochutnat místní speciality, zejména ryby, zmrzlinu a podobně. Více kulturního vyžití naleznete v nedalekých městech. Například Trogir, Kaštely a podobně.