Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Omiš

Nalezeno 78 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 8 Další

Omiš dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Omiš. Rádi byste prožili svou letní dovolenou v oblasti s perfektním podnebím a nádhernou přírodou? Vydejte se s námi do Chorvatska do Střední Dalmácie na dovolenou do Omiš a užijte si skvělou letní dovolenou plnou krásných zážitků. Jedině v letovisku Omiš najdete všechny aspekty pro perfektní strávení dovolené, ať už se jedná o adrenalin při vodních sportech, bohatý noční život nebo klidnější místa pro ničím nerušený relax.

Dovolená Omiš

Zájezdy do Omiš jsou ideální volbou pro strávení vaší letní dovolené, neváhejte a vydejte se společně s námi na zájezdy do Omiše plné krásného počasí, zábavy pro celou rodinu a odpočinku. A pro poklidné strávení letní dovolené bez jakýchkoliv starostí je zde možnost zájezdů do Omiše se stravováním all inclusive. Tak neváhejte a objednejte si svou dovolenou v Omiš právě teď!

Zdá se vám letovisko Omiš ve Střední Dalmácii v Chorvatsku jako ideální místo pro vaši letní dovolenou? Tak neváhejte a vydejte se spolu s námi na zájezdy do těchto pohostinných končin a užijte si perfektní poklidnou letní dovolenou a získejte nové nezapomenutelné zážitky a skvělé vzpomínky. Dovolená v Omiš je přímo stvořená pro rodinky s dětmi, které ocení především ničím nerušenou poklidnou atmosféru a také nádhernou pláž s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře.

Zájezdy na Omiš

Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v Omiš ve Střední Dalmácii v Chorvatsku? Skvělá volba, zájezdy na Omiš jsou zárukou poklidné a ničím nerušené dovolené, ať už preferujete odpočinek na pláži či navštěvování památek a zajímavých míst. Součástí zájezdu je také možnost výběru různého stravování, nejčastěji to bývají zájezdy na Omiš all inclusive, který vám zajistí klidnou a nerušenou bezstarostnou dovolenou, avšak zvolit si můžete i pobyty jen se snídaní či polopenzi.

Co v Omiši?

Ve Střední Dalmácii převládá poklidná atmosféra, avšak i přesto zde najdete plno tradiční chorvatské živelnosti a srdečnosti. V centru je možné nalézt bezpočet obchůdků se suvenýry, minimarketů se základními potravinami, barů, klasických taveren a restaurací. Místní obsluha je velmi příjemná a ráda vychází vstříc i specifickým potřebám dětských návštěvníků, jimž přizpůsobuje jídelní menu nebo velikost porcí. Na dospělé turisty zde čekají kvalitní chorvatské pálenky a typické mořské pochoutky.