Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Duče

Nalezeno 9 výsledků

Duče dovolená a zájezdy 2023

Dovolená Duče. Rádi byste prožili svou letní dovolenou v oblasti s perfektním podnebím a nádhernou přírodou? Vydejte se s námi na dovolenou do Duče ve Střední Dalmácii a užijte si skvělou letní dovolenou plnou krásných zážitků. Jedině v letovisku Duče najdete všechny aspekty pro perfektní strávení dovolené, ať už se jedná o adrenalin při vodních sportech, bohatý noční život nebo klidnější místa pro ničím nerušený relax.

Dovolená v Duče

Zájezdy do Duče jsou ideální pro strávení vaší letní dovolené, neváhejte a vydejte se společně s námi na dovolenou do Duče plné krásného počasí, zábavy pro celou rodinu a odpočinku. A pro poklidné strávení letní dovolené bez jakýchkoliv starostí je zde možnost dovolené v Duče se stravováním all inclusive. Tak neváhejte a objednejte si svou dovolenou v Duče v Chorvatsku právě teď!

Zdá se vám letovisko Duče ve Střední Dalmácii v Chorvatsku jako ideální místo pro vaši letní dovolenou? Tak neváhejte a vydejte se spolu s námi na zájezdy do Duče a užijte si perfektní poklidnou letní dovolenou a získejte nové nezapomenutelné zážitky a skvělé vzpomínky. Zájezdy do Duče jsou přímo stvořené pro rodinky s dětmi, které ocení především ničím nerušenou poklidnou atmosféru a také nádhernou pláž s jemnými oblázky a pozvolným vstupem do moře.

Zájezdy do Duče

Rozhodli jste se vydat na zájezdy do Duče do Střední Dalmácie v Chorvatsku? Skvělá volba, dovolená v Duče je zárukou poklidné a ničím nerušené dovolené, ať už preferujete odpočinek na pláži či navštěvování památek a zajímavých míst. Součástí zájezdu je také možnost výběru různého stravování, nejčastěji to bývají zájezdy do Duče all inclusive, které vám zajistí klidnou a nerušenou bezstarostnou dovolenou, avšak zvolit si můžete i pobyty jen se snídaní či polopenzi.

Co v Duče?

Ve Střední Dalmácii převládá poklidná atmosféra, avšak i přesto zde najdete plno tradiční chorvatské živelnosti a srdečnosti. Mezi zajímavosti zdejšího letoviska patří především mys Sipar, Katoro, Tiola, stará městská část Duče, sv. Ivan, Lovreèica a sv. Pelegrin. Kostel sv. Pelegrina, věnován památce umučeného sv. Pelegrina, je jednou z nejvýznamnějších památek Duče.