Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Sveti Filip i Jakov

Nalezeny 4 výsledky

Sveti Filip i Jakov dovolená a zájezdy 2021 / 2022

Dovolená Sveti Filip i Jakov. Rádi byste prožili svou letní dovolenou v oblasti s perfektním podnebím a nádhernou přírodou? Vydejte se s námi na zájezdy do Chorvatska do Severní Dalmácie do skromnějšího prázdninového letoviska Sveti Filip i Jakov a užijte si skvělou letní dovolenou plnou krásných zážitků. Dovolená v Sveti Filip i Jakov skýtá všechny aspekty pro perfektní strávení dovolené, ať už se jedná o adrenalin při vodních sportech, bohatý noční život nebo klidnější místa pro ničím nerušený relax.

Dovolená v Sveti Filip i Jakov

Dovolená ve Sveti Filip i Jakov v Chorvatsku. Prázdninové letovisko Sveti Filip i Jakov v Chorvatsku je ideálním místem pro strávení vaší letní dovolené, neváhejte a vydejte se společně s námi na zájezdy do Sveti Filip i Jakov plné krásného počasí, zábavy pro celou rodinu a odpočinku. A pro poklidné strávení letní dovolené bez jakýchkoliv starostí je zde nabídka dovolených do Sveti Filip i Jakov se stravováním all inclusive.

Zdá se vám letovisko Sveti Filip i Jakov v Severní Dalmácii v Chorvatsku jako ideální místo pro vaši letní dovolenou? Tak neváhejte a vydejte se spolu s námi na zájezdy do těchto pohostinných končin a užijte si perfektní poklidnou letní dovolenou a získejte nové nezapomenutelné zážitky a skvělé vzpomínky. Dovolená v Sveti Filip i Jakov je přímo stvořená pro rodinky s dětmi, které ocení především ničím nerušenou poklidnou atmosféru a také nádhernou pláž s jemnými oblázky a pozvolným vstupem do moře.

Zájezdy na Sveti Filip i Jakov

Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou právě v letovisku Sveti Filip i Jakov v Severní Dalmácii v Chorvatsku? Skvělá volba, zájezdy na Sveti Filip i Jakov jsou zárukou poklidné a ničím nerušené dovolené, ať už preferujete odpočinek na pláži či navštěvování památek a zajímavých míst. Součástí zájezdu je také možnost výběru různého stravování, nejčastěji to bývají zájezdy na Sveti Filip i Jakov all inclusive, který vám zajistí klidnou a nerušenou bezstarostnou dovolenou, avšak zvolit si můžete i pobyty jen se snídaní či polopenzi.

Co v Sveti Filip i Jakov?

V Severní Dalmácii převládá poklidná atmosféra, avšak i přesto zde najdete plno tradiční chorvatské živelnosti a srdečnosti. Mezi zajímavá místa v Sveti Filip i Jakov bezpochyby patří gotický kostel sv. Filipa a Jakuba, který byl v 18. stol. barokně přestavěn a zasvěcen sv. Michalovi a dále pak raně románský kostelík sv. Rocha severovýchodně od obce.