Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Severní Dalmácie

Nalezeno 50 výsledků
1 2 3 4 5 Další

Severní Dalmácie dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Severní Dalmácie Chorvatsko all inclusive. Jedno z nejkrásnějších míst Chorvatska, skvělé místo pro letní dovolenou plnou odpočinku, slunce a nových zážitků. Severní Dalmácie láká turisty svými krásnými oblázkovými plážemi, průzračným mořem, ideálními podmínkami pro vodní sporty, ale také kouzelnou přírodou a jedinečnými památkami. Pokud toužíte prožít svou dovolenou v Severní Dalmácii, jistě nebudete litovat!

Dovolená Severní Dalmácie

Náš online srovnávač zájezdů pro vás připravil aktuální možnosti dovolené v Severní Dalmácii, s nimiž navštívíte letoviska jako je Biograd na Moru, Vodice, Primošten, Tribunj, Sukošan nebo dvě velká historická města Zadar a Šibenik. Vyberte si k ubytování hotely, apartmány, penziony na nádherných ostrovech Murter či Pašman. Severní Dalmácie je krásným místem pro vaši tradiční dovolenou v Chorvatsku.

Nádherná místa Severní Dalmácie v Chorvatsku se rozkládá mezi městy Zadar a Split. Severní Dalmácie láká každoročně velké množství turistů z nejrůznějších koutů světa svými krásným pobřežím, jedinečnými památkami, historickými městy i bílými stěnami hor, nádhernou přírodou s kaňony, skalami a spoustou kvetoucích květin, které dokreslují jedinečné kouzlo Severní Dalmácie. Pokud se rozhodnete prožít svou letní dovolenou právě zde, jistě nebudete litovat a prožijete dny plné slunce, odpočinku a skvělých zážitků!

Zájezdy do Severní Dalmácie

Pokud vás tato krásná část Chorvatska zaujala, je pro vás připravena široká nabídka dovolených v Severní Dalmácii, s níž poznáte jedinečnou krásu oblasti. Zájezdy v sobě zahrnují ubytování v hotelu nebo soukromém apartmánu, některé hotelové služby a samozřejmě možnost zajištění stravy. Zvolte si pobyt se stravou all inclusive, polopenzí, snídaněmi či bez stravy. Hotely i apartmány Severní Dalmácie se nacházejí na pobřeží nedaleko krásných pláží a zajišťují kvalitní ubytování, skýtají svým hostům navíc nejrůznější služby, jako je možnost využití plaveckého bazénu, tenisových kurtů, hřišť na plážový volejbal, ale také velké množství restaurací a nočních klubů, které jistě zpestří váš pobyt ve známých letoviscích.

Tradiční letoviska Severní Dalmácie

Přestože jsou zájezdy do Severní Dalmácie turisty oblíbené, stále si zachovávají svůj klid a kouzlo. Mezi vyhledávaná letoviska patří například historické městečko Tribunj, Sukošan s největší marinou nebo Pakoštane. Pokud toužíte po rušnějších letoviscích, vydejte se do letovisek jako je Biograd na Moru, Vodice se známou přímořskou promenádou či malebné městečko Primošten. Oblíbeným cílem výletů jsou historická města Zadar, Split a Šibenik. Krásné pobřeží Severní Dalmácie s horami je lemováno borovými lesy a oblázkovými plážemi, které jsou opravdu jedinečným místem pro odpočinek, ale i vodní sporty jako je potápění, windsurfing, vodní lyžování, jízda na vodních skútrech či jachting. Vydat se můžete na výlety na blízké ostrovy Murter, Dugi Otok, Pašman či Vrgada.