Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Destinace lokality Lastovo

Lastovo dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Lastovo Chorvatsko all inclusive. Máte rádi přírodu a toužíte prožít zajímavou dovolenou v Chorvatsku? Pak je pro vás skvělou volbou dovolená na ostrově Lastovo v Jižní Dalmácii. Rozhodnete- li se prožít svou dovolenou na ostrově Lastovo, pak se můžete těšit na jedinečný zážitek! Čekají vás zde romantické zátoky, hornatý povrch pokrytý lesy s jezery a krasovými jevy, malebná města se zajímavými kulturními akcemi a tradiční gastronomií a také více než 40 menších ostrůvků, které jsou ideálními místy pro fakultativní výlety.

Dovolená na ostrově Lastovo

Dovolená na ostrově Lastovo je vhodná pro všechny, kdo mají rádi vodní sporty, turistiku, přírodu, zábavu i ničím nerušený odpočinek a je hojně vyhledávaná rodinami s dětmi, stejně jako páry i mladými turisty. Rezervujte si své zájezdy na ostrov Lastovo a dopřejte si léto plné nevšedních zážitků v malebné přírodě!

Chorvatský ostrov Lastovo je jedním z ostrovů Jižní Dalmácie a je také oblíbeným cílem letní dovolené v Chorvatsku. A není divu, tento ostrov skýtá na svých 41 km2 rozmanitou směsici přírodních krás, historických památek i kulturního života, což z něj činí ideální místo pro zajímavou dovolenou, na níž se rozhodně nebudete nudit! Ať už plánujete romantickou dovolenou s partnerem, rodinnou dovolenou s dětmi či léto s přáteli, ostrov Lastovo jistě splní všechna vaše očekávání. Dominantou ostrova Lastovo jsou zejména jeho hornatý povrch, malebné zátoky s průzračně čistým mořem a krasové jevy, stejně jako velmi bohatý kulturní život, který vám představí Chorvatsko v celé jeho kráse.

Zájezdy na ostrov Lastovo

Láká vás dovolená na ostrově Lastovo? Pak využijte naše zájezdy na ostrov Lastovo, který je opravdovým klenotem mezi chorvatskými ostrovy. Zájezdy na ostrov Lastovo jsou jedinečnou příležitostí, jak poznat kulturu Chorvatska, užít si zajímavé výlety nebo si dopřát dovolenou plnou relaxace v klidném prostředí. Prohlédněte si náš online katalog zájezdů na ostrov Lastovo a vybírejte z nabídek desítek renomovaných cestovních kanceláří na jednom místě rychle a snadno z pohodlí vašeho domova.

Lastovo, klenot Chorvatska

Ostrov Lastovo je opravdovým klenotem Chorvatska, který byl spolu s jeho okolními ostrůvky prohlášen chráněnou oblastí. Tuto ochranu si ostrovy zasloužily zejména díky faktu, že se jedná o oblast s téměř nedotčenou přírodou, kterou se zdejší úřady snaží ochránit. Díky tomu si se zájezdy na sotrov Lastovo můžete vychutnat opravdu nádhernou dovolenou s turistickými výlety zdejší zalesněnou krajinou, příjemné chvíle s vašimi blízkými u sklenky místního vína, vodní radovánky v tichých zátokách i zábavu při kulturních akcích.