Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Hvar

Nalezeno 9 výsledků

Destinace lokality Hvar

Hvar dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Hvar Chorvatsko all inclusive. Tento kouzelný ostrov plný rozmanitých kulturních i přírodních krás, je místem, kde se vaše letní dovolená v Chorvatsku změní v nezapomenutelný zážitek! Užijte si vodní radovánky na krásných plážích lemovaných hospůdkami a pobřežními promenádami, které skýtají ideální podmínky pro dlouhé romantické procházky. Milovníci architektury a kulturních památek si na Hvaru rozhodně přijdou na své v četných historických městech, jejich křivolaké uličky a krásné stavby, již učarovaly nejednomu cestovateli.

Dovolená na Hvaru

Dovolená na Hvaru má co nabídnout také vyznavačům turistiky či cyklistických výletů. Díky nádherné přírodě a malebným horským vrcholům je turistika na ostrově Hvar velmi oblíbená a přináší jedinečné zážitky. Vydejte se i vy s našimi zájezdy na ostrov Hvar a prožijte nezapomenutelnou letní dovolenou! Navštívíte letoviska, jako je město Hvar, Ivan Dolac, Sveta Nedjelja či Zavala, kde se vaše dovolená stane krásným snem. Zájezdy Hvar. Toužíte po letní dovolené u moře, ale bojíte se létat, nebo vás nebaví cestovat tisíce kilometrů daleko na druhý konec světa? Pak je pro vás vynikající volbou dovolená v Chorvatsku, které skýtá nepřeberné množství pevninských letovisek i krásných ostrovů, na nichž si užijete plnými doušky nejen turistiku, ale také skvělou zábavu, sport i odpočinek. Máte-li rádi také historii, pak se rozhodně vyberete ze zájezdů na ostrov Hvar, který skýtá kromě krásné přírody a komfortního turistického zázemí také unikátní historická města s jedinečnými památkami.

Zájezdy na ostrov Hvar

Letní dovolená v Chorvatsku, to je tradice nejen českých turistů, které sem láká průzračně čisté moře, kouzelná příroda, ale také příjemná kultura s vynikajícím jídlem, osobitým vínem a unikátními památkami, které vám přiblíží barvitou historii této země. Vydejte se na dovolenou na ostrov Hva a užijte si plnými doušky jedinečnou dovolenou na Jadranu! Zájezdy na Hvar v sobě zahrnují vlastní, autobusovou či leteckou přepravu, ubytování v kouzelných rodinných apartmánech na pobřeží nebo v hotelových komplexech a samozřejmě také možnost zajištění stravy. Hotely na Hvaru navíc poskytují nabídku nejrůznějších fakultativních výletů do okolí i výletní plavby lodí. Využijte nabídku levných zájezdů na Hvar v kategorii Last minute zájezdy Chorvatsko.

Moderní letoviska i historie ostrova Hvar

Ostrov Hvar, nádherný chorvatský ostrov skýtající malebnou přírodu s krásnými horami a nádhernými plážemi lemovanými průzračným mořem, je kouzelným místem provoněným levandulí. Poznejte krásu ostrova Hvar a užijte si skvělou dovolenou v jeho letoviscích, jako jsou například Ivan Dolac, Sveta Nedjelja či Zavala, které skýtají skvělé podmínky nejen pro vodní sporty, ale také pobřežní promenády, bohatý kulturní život a krásná zákoutí vhodná k odpočinku. Máte-li rádi historii, pak byste měli rozhodně navštívit také některé ze zdejších historických měst. Mezi nejznámější patří město Hvar, Stari Grad, Jelsa a Vrboska.