Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Živogošće dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená Živogošće. Dovolená na Makarské riviéře je u nás i v zahraničí velmi oblíbená. Patříte- li i vy mezi ty, koho zlákala tato část chorvatského pobřeží, ale zároveň byste chtěli prožít svou dovolenou v poklidu, pak je pro vás ideální volbou dovolená v Živogošće. Se zájezdy do Živogošće se ocitnete v jižní části Makarské riviéry nedaleko města Makarska. První věc, která vás jistě po příjezdu do Živogošće zaujme, jsou zdejší olivové háje a bělostná barva domů, které spolu s průzračně modrým mořem vytvářejí dech beroucí scenérie.

Dovolená v Živogošce

Dovolenou v Živogošće bychom doporučili všem, kdo mají rádi přírodu se spoustou zeleně, jemné oblázkové pláže, díky nimž je moře velmi čisté, zajímavé historické památky, all inclusive stravování a samozřejmě také kvalitní služby, které splní nároky i rodin s malými dětmi. Láká- li vás proměnit letošní dovolenou v Chorvatsku v nezapomenutelný zážitek, dovolená v Živogošće je skvělou příležitostí!

Letovisko Živogošće je jedním z letovisek Makarské riviéry a nachází se v její jižní části na úpatí Biokovo, stejně jako ostatní letoviska této oblasti. Samotné letovisko Živogošće se v podstatě skládá ze tří menších celků – Mala Duba, Blato a Porat, které společně vytvářejí velmi zajímavé prostředí pro vaši spokojenou dovolenou v Živogošće. Dovolená v letovisku Živogošće je, díky krásné přírodě a četným historickým památkám v okolí, vhodná pro všechny, kdo nechtějí trávit svou dovolenou pouze na jednom místě a plánují podnikat fakultativní výlety. Přestože je Živogošće domovem jen několika stovek obyvatel, kteří zde žijí po celý rok, tento počet v průběhu letní sezóny značně narůstá a to nejen díky turistům, kteří sem přijíždějí prožít svou letní dovolenou, ale také přílivem pracovních sil do zdejších hotelů a ostatních turistických zařízení. Avšak i přes tento zájem ze strany turistů se nemusíte bát přeplněných pláží nebo rušného prostředí.

Zájezdy do Živogošće

Rozhodli jste se letošní léto prožít v Chorvatsku a rádi byste navštívili Makarskou riviéru? Pak neváhejte a využijte právě teď naše zájezdy do Živogošće, které si můžete rezervovat rychle a snadno online z pohodlí vašeho domova. Zájezdy do Živogošće v sobě zahrnují ubytování, stravu formou snídaní, polopenze či stravy all inclusive a samozřejmě také možnost vlastní nebo autobusové dopravy. Zájezdy do Živogošće jsou vhodné pro všechny milovníky slunce, moře a klidným pláží a jsou hojně vyhledávány i rodinami s dětmi.

Zajímavosti letoviska Živogošće

Živogošće je nejen krásným letoviskem, ale můžete se zde těšit na celou řadu kulturních zajímavostí. Velmi působivé jsou zejména historické kamenné budovy, které jsou ukázkou tradiční chorvatské architektury a klášter pocházející ze 17. století. Při toulkách městem můžete navštívit také pramen pitné vody, který zde vyvěrá nebo historický přístav, který je dodnes kotvištěm několika lodí.