Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Makarská riviéra

Nalezeno 64 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 Další

Makarská riviéra dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Makarská riviéra Chorvatsko all inclusive. Jedno z nejkrásnějších míst Jadranského pobřeží, je velmi oblíbeným místem pro letní dovolenou v Chorvatsku. Vydejte se na dovolenou na Makarskou riviéru, naleznete zde krásné oblázkové pláže, azurově modré moře i bohatý kulturní život s řadou krásných památek. Milovníci vodních sportů, potápění i lenošení na pláži si zde jistě přijdou na své, stejně jako vyznavači turistiky. Makarská riviéra patří mezi nejvyhledávanější zájezdy do Chorvatska.

Dovolená na Makarské riviéře

Dovolená na Makarské riviéře za super ceny. Využijte naší nabídky, a prožijte svou kouzelnou dovolenou do Makarské riviéry! Je pro vás připravena bohatá nabídka leteckých zájezdů i zájezdů autokarem, s ubytováním v komfortních hotelích a apartmánech s možností stravy dle vašeho výběru, snídaně, polopenze i stravy all inclusive. Zájezdy Makarská riviéra najdete na našich stránkách. Zájezdy Makarská riviéra, oblíbené letovisko na pobřeží Chorvatska, je pás dalmátského pobřeží u Jadranského moře rozkládající se mezi městem Omiš a deltou řeky Neretvy v délce přibližně 60-ti km. Každoročně láká Makarská riviéra na dovolenou velké množství turistů svými krásnými oblázkovými plážemi, komfortním ubytováním, moderními letovisky i krásnými památkami, které vás zcela uchvátí. Můžete také navštívit zdejší krásná města, kde si užijete bohatý noční život, nákupy, ale také kulturní památky. Makarská riviéra je ideálním místem pro vaši letní dovolenou.

Zájezdy na Makarskou riviéru

Pokud jste se ještě nerozhodli pro zájezdy na Makarskou riviéru, neváhejte a vydejte se poznat její okouzlující atmosféru! Máme pro vás připravenou bohatou nabídku dovolených na Makarskou riviéru, se kterými prožijete krásné léto. Pro vaše zájezdy jsou připravena turistická střediska na Makarské riviéře, jako je Brela, letovisko s bílou oblázkovou pláží s krásnými zátokami, Baška voda, s azurovým mořem, krásnými plážemi a malebnou pobřežní promenádou, Gradac s nejdelší pláží Makarské riviéry, pro milovníky odpočinku a slunce je ideální letovisko Podgora nebo Živogošče, turistickým centem oblasti je město Makarská, které se pyšní nejen krásnými plážemi s promenádou obklopenou palmami, ale také jedinečnými památkami, které jistě stojí za vidění. Pobytové zájezdy na Makarskou riviéru v sobě zahrnují leteckou přepravu nebo přepravu autokarem, ubytování v komfortních hotelích a apartmánech s výběrem stravování, které vám bude vyhovovat. Můžete si vybrat zájezd na Makarskou riviéru s pobytem se snídaní, polopenzí, stravou all inclusive nebo pobyt bez stravy. Zájezdy na Makarskou riviéru nalznete také mezi Last minute zájezdy Chorvatsko.

Kam na výlet na Makarské riviéře

Makarská riviéra je opravdu krásným místem, které skýtá nespočet možností, jak zde prožít svou dovolenou. Můžete si užívat slunce a adrenalin vodních sportů na krásných plážích, nebo se vydat na výlet do malebného okolí. V blízkém okolí letovisek naleznete řadu historických měst s jedinečnými památkami. Tím nejnavštěvovanějším je město Makarská, kde můžete vidět například Františkánský klášter z 15. stol., pamětní obelisk, městské muzeum či kostel sv. Marka. Nedaleko města, v přírodní oblasti Biokovo, se nachází krásná botanická zahrada Kotišina, která je jistě skvělým místem na výlet. Vydat se můžete také do četných aquaparků, zábavních center nebo se můžete vydat na výlet lodí a navštívit některý z blízkých ostrovů.