Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Brela

Nalezeny 4 výsledky

Brela dovolená a zájezdy 2023

Dovolená Brela. Skvělé letní zájezdy do Brely na Makarské riviéře? To je Brela, duše Chorvatska nacházející se nedaleko měst Baška Voda či Makarska. Letovisko Brela je nádherným místem s velmi kvalitními plážemi, moderními hotely i apartmány, výborným turistickým zázemím a také s velmi dobrými podmínkami pro vodní sporty i zajímavé fakultativní výlety. Toužíte-li na své dovolené skloubit sport, odpočinek i chorvatskou kulturu, pak je pro vás dovolená v Brela jako stvořená!

Dovolená Brela

Dovolená v Brela je vyhledávána turisty z celého světa. Nechte si i vy okouzlit krásnou zdejších pláží a azurově modrého moře a prožijte spolu s vašimi blízkými nezapomenutelnou dovolenou v Brele. Prohlédněte si naši nabídku zájezdů do Brely a informujte se také o aktuálních slevách!

Letovisko Brela je jedním z nejkrásnějších a také nejvyhledávanějších míst Makarské riviéry v Chorvatsku a je také jedním z prvních letovisek, které v této oblasti vznikly. Zájezdy do Brely si získaly již srdce mnoha tisíc turistů svým průzračně modrým mořem, nádhernou přírodou se spoustou zeleně a velmi krásnými plážemi, které získaly prestižní ocenění Modrá vlajka, udělované pouze nejlepším plážím světa. Máte- li rádi slunné pláže lemované bujnou zelenou vegetací a bělostnými domy, kvalitní chorvatské víno, světovou kuchyni i tradiční speciality, luxusní hotely a historické památky, pak se budete cítit v letovisku Brela jako v ráji! Dopřejte si léto plné skvělých zážitků, komfortu a odpočinku, to vše a mnohem více na vás čeká na Makarské riviéře v letovisku Brela.

Zájezdy do Brely

Blíží se čas letní dovolené a vy hledáte to pravé místo pro vaši dovolenou v Chorvatsku? Zůstanete- li na své dovolené na pevnině, pak bychom vám doporučovali letovisko Brela, které se hravě vyrovná kráse chorvatských ostrovů. Zájezdy do Brely jsou vhodné pro turisty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi, které jistě uvítají mírně se svažující pláže. Zájezdy do Brely jsou také ideální příležitostí, jak poznat krásy Makarské riviéry a navštívit města, jako je Makarska, Baška Voda, Tučepi, Podgora nebo se vydat na plavbu lodí na nedaleký ostrov Brač. Zájezdy do Brely skýtají pro náročnější turisty také možnost all inclusive stravování.

Sport a zábava v letovisku Brela

V letovisku Brela jdou sport a zábava ruku v ruce. Dlouhé pláže lemující pobřeží nabízejí dostatek prostoru i výborné podmínky pro nejrůznější sporty, jako je plážový volejbal či frisbee. Na své si zde přijdou také milovníci inline bruslení, kteří mohou využít cesty vedoucí kolem pobřeží a pobřežní promenády. Zatoužíte- li se v teplých dnech zchladit, můžete vyzkoušet zajímavé vodní sporty, jako je například potápění, vodní lyžování nebo jen plavání.