Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Trpanj dovolená a zájezdy 2021 / 2022

Dovolená Trpanj. Rádi byste prožili svou letní dovolenou v oblasti s perfektním podnebím a nádhernou přírodou? Vydejte se s námi na dovolenou do Trpanj a užijte si skvělou letní dovolenou plnou krásných zážitků. Jedině na dovolené ve Trpanj najdete všechny aspekty pro perfektní strávení dovolené, ať už se jedná o adrenalin při vodních sportech, bohatý noční život nebo klidnější místa pro ničím nerušený relax.

Dovolená Trpanj

Dovolená Trpanj Chorvatsko. Prázdninové letovisko Trpanj je ideálním místem pro strávení vaší letní dovolené, neváhejte a vydejte se společně s námi na zájezdy do Trpanj plné krásného počasí, zábavy pro celou rodinu a odpočinku. A pro poklidné strávení letní dovolené bez jakýchkoliv starostí je zde možnost dovolené ve Trpanj v Chorvatsku se stravováním all inclusive.

Zdá se vám letovisko Trpanj v Jižní Dalmácii v Chorvatsku jako ideální místo pro vaši letní dovolenou? Tak neváhejte a vydejte se spolu s námi na zájezdy do těchto pohostinných končin a užijte si perfektní poklidnou letní dovolenou a získejte nové nezapomenutelné zážitky a skvělé vzpomínky. Zájezdy do Trpanj jsou přímo stvořené pro rodinky s dětmi, které ocení především ničím nerušenou poklidnou atmosféru a také nádhernou pláž s jemnými oblázky a pozvolným vstupem do moře.

Zájezdy do Trpanj

Zájezdy Trpanj Chorvatsko. Rozhodli jste se vydat na zájezdy do Trpanj v Chorvatsku? Skvělá volba, dovolená v Trpanj je zárukou poklidné a ničím nerušené dovolené, ať už preferujete odpočinek na pláži či navštěvování památek a zajímavých míst. Součástí zájezdu je také možnost výběru různého stravování, nejčastěji to bývají zájezdy do Trpanj all inclusive, které vám zajistí klidnou a nerušenou bezstarostnou dovolenou, avšak zvolit si můžete i pobyty jen se snídaní či polopenzi.

Co v Trpanj?

V Jižní Dalmácii převládá poklidná atmosféra, avšak i přesto zde najdete plno tradiční chorvatské živelnosti a srdečnosti. Mezi zajímavá místa ve Trpanj bezpochyby patří Kostel sv. Jakuba, fascinující fontána Helios a Selena a také kostel Zvěstování Panny Marie.