Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Orebič

Nalezeno 11 výsledků

Orebič dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená Orebič. Rádi byste prožili svou letní dovolenou v oblasti s perfektním podnebím a nádhernou přírodou? Vydejte se s námi na dovolenou do Orebič v Jižní Dalmácii a užijte si skvělou letní dovolenou plnou krásných zážitků. Jedině v letovisku Orebič najdete všechny aspekty pro perfektní strávení dovolené, ať už se jedná o adrenalin při vodních sportech, bohatý noční život nebo klidnější místa pro ničím nerušený relax.

Dovolená Orebič

Zájezdy do Orebič jsou ideální pro strávení vaší letní dovolené, neváhejte a vydejte se společně s námi na dovolenou do Orebič plné krásného počasí, zábavy pro celou rodinu a odpočinku. A pro poklidné strávení letní dovolené bez jakýchkoliv starostí je zde možnost dovolené v Orebič se stravováním all inclusive. Tak neváhejte a objednejte si svou dovolenou v Orebič v Chorvatsku právě teď!

Zdá se vám letovisko Orebič v Chorvatsku jako ideální místo pro vaši letní dovolenou? Tak neváhejte a vydejte se spolu s námi na zájezdy do Orebič a užijte si perfektní poklidnou letní dovolenou a získejte nové nezapomenutelné zážitky a skvělé vzpomínky. Zájezdy do Orebič jsou přímo stvořené pro rodinky s dětmi, které ocení především ničím nerušenou poklidnou atmosféru a také nádhernou pláž s jemnými oblázky a pozvolným vstupem do moře.

Zájezdy do Orebič

Rozhodli jste se vydat na zájezdy do Orebič  v Chorvatsku? Skvělá volba, dovolená v Orebič je zárukou poklidné a ničím nerušené dovolené, ať už preferujete odpočinek na pláži či navštěvování památek a zajímavých míst. Součástí zájezdu je také možnost výběru různého stravování, nejčastěji to bývají zájezdy do Orebič all inclusive, které vám zajistí klidnou a nerušenou bezstarostnou dovolenou, avšak zvolit si můžete i pobyty jen se snídaní či polopenzi.

Co v Orebič?

V Jižní Dalmácii převládá poklidná atmosféra, avšak i přesto zde najdete plno tradiční chorvatské živelnosti a srdečnosti. Mezi zajímavosti zdejšího letoviska patří goticko-renesanční františkánský klášter z 15. století uchovávající uměleckou sbírku, klášterní kostel Panny Marie Andělské, výhled na Pelješský průliv i ostrovy Korčulu, Mljet a Lastovo.