Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Gradac

Nalezeno 13 výsledků

Gradac dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Gradac Chorvatsko all inclusive. Chorvatský Gradac, kouzelné přímořské letoviska rozkládající se v nejjižnější části Makarské riviéry, je skvělým místem pro letní dovolenou v Chorvatsku! Gradac vás na první pohled okouzlí svými nádhernými horami, jež se tyčí nad průzračně čistým mořem, které skýtá skvělé podmínky pro plavání, potápění i mnoho dalších vodních sportů. Poznejte krásu chorvatského pobřeží a vydejte se s námi na dovolenou do Gradac, kde si užijete nejen nejrůznější druhy sportu, od turistiky po vodní sporty, které budou jistě skvělým zpestřením vaší dovolené.

Dovolená v Gradaci

Dovolená v Gradaci u moře může být jedinečným zážitkem, tak si ji užijte plnými doušky v kouzelném letovisku Gradac, které skýtá nejen komfortní ubytování a služby, které rozhodně zpříjemní váš pobyt. Na dovolené v Gradaci naleznete také malebné vinice táhnoucí se po okolních kopcích, nádherná zákoutí, města i četné restaurace, kde můžete ochutnat speciality místní kuchyně. Využijte výbornou nabídku zájezdů do Gradace. Zájezdy Gradac. Máte rádi krásné přírodní scenérie, hory, jež se tyčí nad mořem, tradiční architekturu chorvatských přístavních měst a zároveň vás láká poznat krásu Makarské riviéry? Pak je tím pravým místem pro vaši letní dovolenou chorvatské letovisko Gradac. Široká oblázková pláž se line kolem pobřeží a skýtá ideální podmínky pro sport i odpočinek. Milovníci potápění a dalších vodních sportů si zde také přijdou na své, díky příjemného klimatu a průzračně čistému moři jsou hlubiny zdejšího moře plné života. Vyzkoušejte na dovolené v Gradac kurzy potápění, šnorchlování či windsurfing nebo si užijte jedinečné procházky malebným okolím.

Zájezdy do letoviska Gradac

Toužíte prožít jedinečnou letní dovolenou, užít si plnými doušky odpočinek i zábavu u moře a zároveň objevovat nová místa? Vydejte se s našimi zájezdy do letoviska Gradac a všechna tato přání se vám vyplní! Rezervujte si své zájezdy do Gradace právě teď a zajistěte si komfortní ubytování v hotelových komplexech či v malebných rodinných apartmánech na pobřeží, kde si užijete nejen skvělou zábavu, ale také ničím nerušený odpočinek. Letní dovolená je čas, na který se těšíte celý rok, tak ji proměňte v jedinečný zážitek plný slunce, sportu a nových zákoutí Evropy! Svůj zájezd do letoviska Gradac si můžete pohodlně a rychle objednat online na stránkách naší cestovní agentury, a pak už stačí jen vyrazit na cestu za sluncem! Chorvatsko vás vítá mořem a sluncem. Ušetřit za zájezd do Gradace můžete výběrem v kategorii Last minute zájezdy Chorvatsko.

Pláže a přírodní krásy letoviska Gradac

Gradac, malebné přímořské městečko rozkládající se na jihu Makarké riviéry poblíž letovisek Split a Dubrovník, které můžete navštívit s fakultativními výlety, je velmi oblíbeným cílem českých i zahraničních turistů, které sem láká mírné svažování moře, krásné oblázkové pláže i nádherná okolní příroda skýtající četné vinice, krásné hory i olivové háje. Užijte si sport i odpočinek na krásné pláži Gornja Vala, která je nejdelší pláží Makarské riviéry, vydejte se na prohlídku města s četnými památkami i restauracemi, kde můžete ochutnat zdejší kulinářské speciality včetně místních vín.