Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Brusel dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená Brusel Belgie. Krásná dovolená v západní Evropě? To je dovolená v Bruselu, nádherné metropoli rozkládající se v centru Belgie. Brusel nabízí svým návštěvníkům celou řadu zajímavých míst, z nichž nejznámějšími je sídlo evropského parlamentu, Atomium, Grand- palace či katedrála Sv. Michala, které jsou připomínkou bohaté historie tohoto města. Dovolená v Bruselu je výbornou volbou, pokud si chcete užít romantický pobyt s partnerem či hledáte zajímavou rodinnou dovolenou.

Velmi oblíbenou formou dovolené v Bruselu jsou eurovíkendy, s nimiž prožijete víkend plný belgické kultury, umění i relaxace v jednom z nejkrásnějších měst evropské unie. Rezervujte si své zájezdy do Bruselu právě teď a prožijte krásnou dovolenou v Belgii, zemi plné rozmanitých krás, které každoročně láká turisty z celého světa.

Dovolená v Bruselu

Láká vás poznat krásy západní Evropy a navštívit jedno z nejdůležitějších měst Evropské Unie? Pak navštivte na zájezdech Brusel, kouzelné město, které je největším a zároveň také hlavním městem Belgie. Brusel je jedinečným místem s bohatou historií, která po sobě zanechala velké množství kulturních památek, ale můžete se zde těšit také z překrásných přírodních scenérií i kulturních zajímavostí, které zahrnují i kulinářské umění zdejších kuchařů. Vydejte se s námi poznat krásy Belgie a prožijte dovolenou v jeho nádherné metropoli, která je skvělým místem pro milovníky umění, gastronomie, kultury i zábavy. Dovolená v Bruselu je výbornou volbou pro romantickou dovolenou s partnerem i pobyt s rodinou.

Zájezdy do Bruselu

Toužíte prožít nevšední dovolenou v jedné z nejkrásnějších metropolí západní Evropy? Pak využijte naší nabídky zájezdů do Bruselu, s nimiž prožijete krásnou dovolenou plnou relaxace, kultury a skvělých zážitků. Velmi oblíbenou formou zájezdů do Bruselu jsou zejména eurovíkendy v Bruselu, s nimiž vás čeká víkend s ubytováním v komfortním hotelu, prohlídkami nejrůznějších galerií a muzeí, procházek nejkrásnějšími zákoutími města i výlety do jeho okolí. Naše zájezdy do Bruselu jsou připraveny jen pro vás.

Zajímavosti Bruselu

Brusel, metropole rozkládající se v srdci Belgie je nádherným městem nabízejícím mnoho zajímavostí. Mezi nejznámější památky, které můžete na zájezdech v Bruselu spatřit, patří Grand- palace, který je pýchou celého Bruselu, fontána Manneken Pis, katedrála Sv. Michala, Atomium či Waterloo.