Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Belgie

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Lokality země Belgie

Belgie dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená Belgie. Milujete umění a toužíte poznat krásy západní Evropy? Pak je tím pravým místem pro vaši letní dovolenou Belgie! Nádherná architektura belgických historických měst se zde snoubí s moderním stylem života i rušnými velkoměsty Belgie, ale stále zde najdete romantické přímořské vesničky, v nichž jakoby se zastavil čas a uspěchaný moderní svět se jich vůbec netýkal. Užijte si krásnou romantickou dovolenou a vydejte se poznat jedinečné kouzlo Belgie, která vás na první pohled omámí svou kouzelnou atmosférou.

Toužíte-li poznat nejkrásnější místa Belgie, pak neváhejte, vyberte si z naší nabídky pobytových či poznávacích zájezdů do Belgie a vaše cesta za krásami Beneluxu může začít. Uvidíte krásná velkoměsta, romantické přístavy i nádhernou přírodu, v níž se snoubí hory s překrásným pobřežím. Dovolená v Belgii, to je záruka jedinečné dovolené v západní Evropě.

Zájezdy do Belgie

Znáte Benelux? Láká vás poznat krásu a jedinečnou kulturu Belgie, v níž se snoubí tisíciletá historie s moderní současností? Pak neváhejte a jeďte na zájezdy do Belgie! Belgie skýtá překrásná města žijící svým vlastním životem, spoustu unikátních památek i kouzelnou přírodu, která vás na první pohled uchvátí svou nedotčenou krásou. Změňte svou letní dovolenou na cestu za krásami západní Evropy a poznejte nové kultury, nová města a užijte si nové zážitky v opravdu kouzelné zemi plné rozmanitých přírodních i kulturních krás.

Dovolená v Belgii

Belgie, jedna z posledních konstitučních monarchií Evropy skýtá opravdu velký výběr zajímavých míst, kde lze prožít svou letní dovolenou. Můžete se vydat do krásných měst s unikátními památkami i rušným životem, zavítat na pobřeží s romantickými vesničkami a velmi příjemnou atmosférou klidného venkova nebo si užít turistiku ve zdejších horách. Vyberte si z naší široké nabídky, čekají na vás pobytové i poznávací zájezdy do Belgie, na nich prožijte nezapomenutelnou letní dovolenou v Belgii. Zájezdy do Belgie z naší nabídky v sobě zahrnují jednak leteckou i autobusovou přepravu, luxusní hotely, komfortní ubytování, včetně možnosti stravy a u poznávacích zájezdů také doprovod zkušeného, česky mluvícího průvodce.

Oblíbená města Belgie

Vydáte-li se na zájezdy do Belgie, naskytne se vám pohled na opravdu krásnou zemi s okouzlující kulturou, vytříbenou kuchyní s tradičními belgickými pralinkami a památkami, které doslova berou dech. Vydejte se s naší cestovní kanceláří na poznávací zájezdy do Belgie, s nimiž navštívíte místa jako je Brusel, sídlo evropského parlamentu, Gent, nazývaný také belgické Benátky, krásné město Bruggy, Antverpy a mnoho dalších krásných míst, kde si užijete plný doušky jedinečnou krásu této země.