Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Nusa Dua

Nalezeno 12 výsledků

Nusa Dua dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Nusa Dua Bali. Toužíte strávit svou letní dovolenou v destinaci s perfektním prázdninovým počasím a nádhernými plážemi, ze kterých až přechází zrak? Pak je pro vás přímo stvořena destinace Nusa Dua na Jihovýchodě Bali, asi 40 km od hlavního města, a je tvořena prestižními hotely a resorty, které obklopují celý ostrov. Pláže jsou střeženy plavčíky i bezpečnostní službou a nabízejí úžasné koupání v křišťálové vodě. Dovolená na Bali v Nusa Dua je zárukou perfektně prožitých chvil a opravdu nezapomenutelných zážitků.

Zájezdy do Nusa Dua si můžete dopřát také formou all inclusive pobytu, který vám zajistí poklidnou a naprosto ničím nerušenou letní dovolenou v této destinaci. Dovolená v Nusa Dua je příjemné překvapení v podobě exotického, velmi přepychového a luxusního místa. Tak neváhejte a vydejte se s námi na dovolenou do Nusa Dua právě teď.

Dovolená v Nusa Dua

Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v Nusa Dua? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na ostrovní stát na Jihovýchodě Bali asi 40 km od hlavního města a užít i skvělou dovolenou v tomto přepychovém letovisku, jež je tvořeno prestižními hotely a resorty, které obklopují celý ostrov. Zájezdy do Nusa Dua jsou zárukou perfektně prožité dovolené, proto byste si je rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy do Nusa Dua

V Nusa Dua na vás čekají především přepychové pláže s křišťálově čistou vodou a perfektními plážovými službami, které si vás zaručeně získají. Dovolená v Nusa Dua je zárukou perfektně strávené dovolené, spousty nových zážitků a krásných vzpomínek. Zájezdů v Nusa Dua se můžete účastnit také formou all inclusive, která vám zajistí ničím nerušenou a naprosto bezstarostnou dovolenou. Tak neváhejte a vydejte se s námi na zájezdy do Nusa Dua i vy!

Co v Nusa Dua?

Nusa Du JE velmi přepychové a luxusní místo, kde hotely dosahují pěti hvězdiček a uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Kromě odpočinku na pláží můžete vyzkoušet golf, tennis, nakupování v shopping centru i různých buticích a zakončit den v příjemné restauraci, kde si určitě dobře pochutnáte. Navštívit můžete také zajímavé centrum města, památníky válečných veteránů, muzeum Pasifika nebo sportovní park Garuda Wisnu Kencana.