Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Bali

Nalezeno 69 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 Další

Bali dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Bali all inclusive. Bali, exotický ráj Indonésie, láká turisty svou jedinečnou kulturou, nekonečnými písečnými plážemi, nádherným mořem s bohatým podmořským životem, zábavou ve vyhlášených přímořských letoviscích, ale také tropickou přírodou, tradičními řemeslnými výrobky a uměním, množstvím hinduistických chrámů a svatyní. Dominantou Bali je nejvyšší hora ostrova, posvátný a stále činný vulkán Gunung Agung uprostřed deštného pralesa.

Ubytování na Bali poskytují hotely nebo soukromé vily s výhledem na moře, na hory nebo terasy s rýžovými poli. Samozřejmostí je dovolená na Bali s možnosti polopenze či programu all inclusive. Bali nabízí turistům velké množství zážitků při surfování, potápění u korálových ostrovů, ale také při výletech tropickým pralesem k nádherným památkám. Máme pro vás připraveny zájezdy na Bali, se kterými prožijete krásnou dovolenou v exotickém ráji Indonésie. Vaše dovolená na Bali se stane dovolenou v ráji.

Dovolená na Bali

Tropické Bali je jedním z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších ostrovů Indonésie a pro svůj poklid bývá označován jako Ostrov bohů. Pyšní se nejen krásnými plážemi v délce 400 km, ale také uměleckými řemesly, okouzlující hudbou a skvělými tanečnicemi. Jedním z nejvýraznějších bodů na ostrově je posvátný vulkán Gunung Agung a tropický deštný prales, ale také rýžová pole a tradiční indonéské vesničky. Dovolená na Bali je ideální volbou pro všechny milovníky nevšedních míst.

Zájezdy na Bali

Exotický ostrov Bali skýtá svým návštěvníkům řadu nádherných letovisek, na kterých prožijete opravdu okouzlující dovolenou. Zájezdy na Bali patří mezi nejlepší exotické dovolené. Nejznámější pláží na Bali je Kuta Beach táhnoucí se v délce šesti kilometrů. Naleznete zde bohatý noční život a ideální podmínky pro surfing. Vodní sporty si užijete také na poloostrově Bukit. Mezi klidnější lokality vhodné k plavání a lenošení patří Nusa Dua, Jimbaran a Sanur. Milovníci potápění na Bali si přijdou na své v Candi Dasa, Padang Bai či Nusa Lembongan.

Ubytování na Bali je možné nejen v hotelích, ale také v soukromých vilách s výhledem na rýžová pole. Hotely na Bali nabízejí opravdu vysoký komfort poskytovaných hotelových služeb.  Hotely na Bali jsou umístěny blízko pláží a jsou vybaveny bazény, jacuzzi, squash, fitness, poskytují tradiční masáže, animační programy či střediska vodních sportů. Součástí all inclusive zájezdů na Bali je nejen strava, ale jsou zdarma poskytovány i nemotorizované vodní sporty. Levné zájezdy na Bali najdete v kategorii Last minute zájezdy Bali.

Kam na výlet na Bali?

Bali skýtá řadu opravdu nádherných památek, které můžete na zájezdech na Bali spatřit. Především chrámů a svatyní, jako je například mořský chrám Tana Lot, jehož svatyně se nachází na skále, jeskynní chrám Goa Gajah nebo Chrám mrtvých Pura Dalem. Za návštěvu stojí bývalé královské město Klungkung s královským palácem Taman Gili, jehož nejzajímavější součástí je Kertha Gosa, Hala spravedlnosti. Navštívit můžete na zájezdech na Bali také řadu jeskyní, ve kterých se nachází tisíce netopýrů nebo ostrůvek Menjangan, který se pyšní nádhernými korálovými útesy. Mezi oblíbené výlety patří návštěva stále aktivní sopky Gunung Agung a sopka Batur, pod kterou najdete velké sladkovodní jezero. Mnoho z Bali uvidíte na Poznávacích zájezdech na Bali.