Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Zarzis

Nalezeny 3 výsledky

Zarzis dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Zarzis Tunisko all inclusive. Láká vás prožít letní dovolenou v Tunisku, ale netoužíte po přeplněných plážích? Pak se vydejte do krásného přímořského městečka Zarzis, které skýtá krásné pláže, nádhernou přírodu a ideální podmínky pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou! Užijete si na dovolené v Zarzis jak prohlídky města s monumentální mešitou a tradičními trhy, tak fakultativní výlety do okolí i sportovní aktivity, turistiku a vodní radovánky na krásném pobřeží s širokými plážemi.

Dovolená v Zarzis

S naší cestovní agenturou se vydáte na dovolenou za jedinečnými krásami přímořského letoviska Zarzis a prožijete nezapomenutelnou dovolenou plnou slunce, nových zážitků a zábavy! Dovolená v Zarzis, skvělá tuniská lokalita nejen pro rodiny s dětmi, které hledající klidná místa, ale také pro mladé cestovatele toužící po vzrušení a dobrodružství, i seniory, kteří jistě ocení dlouhé procházky po romantické pobřežní promenádě.

Zájezdy Zarzis Tunisko all inclusive. Klidná dovolená v Tunisku, čisté pláže a jedinečná kultura místních obyvatel. To je dovolená na zájezdech v tuniském letovisku Zarzis. Krásná panenská příroda se zde snoubí s historií. Uvidíte nádhernou mešitou, která je dominantou města, turistické zóny s pobřežními promenádami a také pláže, jež lemují četné kokosové palmy. Ve městě stojí zato navštívit tradiční trhy, které jsou místem kulturního života města, a můžete zde na vlastní oči spatřit kulturu tuniského přístavního města.

Zájezdy do Zarzis

Toužíte-li blíže poznat tuniskou kulturu a zároveň si užít letní dovolenou na plážích, které nejsou okupovány davy turistů, pak je pro vás letovisko Zarzis ideálním místem. Naše cestovní agentura už mnoho let připravuje zájezdy do Zarzis a spolupracuje s mnoha renomovanými cestovními kancelářemi, které jsou zárukou vaší spokojené dovolené. Zájezdy do Zarzis v sobě zahrnují leteckou přepravu s odlety z Prahy, Brna i Ostravy, komfortní ubytování v hotelu a také stravu, kterou si sami zvolíte z nabídky all inclusive, polopenze nebo snídaní.

Klidné pláže Zarzis

Zarzis je kouzelným místem, které skýtá mnoho krás. Nádherné, klidné pláže a čisté moře. Můžete zde vyzkoušet vodní sporty, jako je jízda na vodním skútru, vodní lyžování nebo potápění či šnorchlování, které mohou vyzkoušet i začátečníci, pro něž jsou zde připraveny školy potápění s nejrůznějšími kurzy. Průzračné moře a bohatý noční život činí z ponorů v oblasti kolem přístavu Zarzis opravdu jedinečný zážitek! Ke svým zájezdům do Zarzis si můžete také přikoupit některý z fakultativních výletů, s nimiž se vydáte prozkoumat pobřeží i vnitrozemní Tunisu. Levnou dovolenou si najdete v kategorii Last minute zájezdy Tunisko.