Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Sousse

Nalezeno 14 výsledků

Sousse dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Sousse Tunisko all inclusive. Sousse, nádherné letovisko Tuniska, se rozkládá na východním pobřeží této země a každoročně láká velké množství turistů ze všech koutů světa, kteří sem přijíždějí prožít skvělou dovolenou v Sousse, v malebném prostředí tohoto historického města s nádherným pobřežím. Sousse skýtá opravdu kouzelné písečné pláže s ideálními podmínkami pro nejrůznější vodní sporty, jako je potápění, windsurfing či vodní lyžování, ale naleznete zde také unikátní památky. Dovolená v Sousse patří mezi nejoblíbenější zájezdy do Tuniska.

Dovolená v Sousse

Pokud toužíte prožít svou dovolenou právě v Sousse, je pro vás připravena bohatá nabídka pobytových zájezdů, které v sobě zahrnují leteckou přepravu, ubytování v hotelu či apartmánu a samozřejmě také možnost stravy. Můžete si vybrat z nabídky zájezdů do Sousse all inclusive, polopenzí, snídaněmi či pobytů bez stravy. Vydejte se na slunné pláže Tuniska a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v Sousse.

Zájezdy Sousse Tunisko all inclusive. Pokud se rozhodnete prožít svou dovolenou právě na zájezdech v Sousse, jistě nebudete litovat. Užijte si krásných písečných pláží, bohatý noční život i prohlídky unikátních památek starého města. Sousse je opravdu nádherným místem, které skýtá odpočinek všeho druhu a ideální podmínky pro skvělou letní dovolenou.

Zájezdy do Sousse

Na stránkách naší cestovní agentury naleznete letecké zájezdy do Sousse, s nimiž prožijete krásnou dovolenou v nádherném letovisku Tuniska. Zájezdy do Sousse v sobě zahrnují leteckou přepravu, ubytování v hotelu či apartmánu, některé hotelové služby a samozřejmě možnost zajištění stravy. Největší komfort a bezstarostnou dovolenou v Sousse vám zajistí především zájezdy do Sousse s pobyty all inclusive. Hotely i apartmány v Sousse se nacházejí v bezprostřední blízkosti pláží a zajišťují kvalitní ubytování v malebném okolí tuniského pobřeží. Hotelové komplexy navíc skýtají svým návštěvníkům nejrůznější služby, jako je možnost využití sladkovodního bazénbu, tenisových kurtů, fitness či wellness center, ale také restaurací a barů, které jistě zpříjemní váš pobyt v Sousse. Ušetřit můžete s Last minute zájezdy do Tuniska.

Sousse, to jsou unikátní památky i nádherné pláže

Sousse, třetí největší město Tunisu rozkládající se při pobřeží Hammametského zálivu severně od města Monastir, se pyšní nejen krásnými plážemi, ale také jedinečnými památkami starého města, které byly zařazeny na seznam kulturního dědictví UNESCO. Město se pyšní nejen unikátními památkami a rušným nočním životem, ale také překrásným pobřežím s písečnými plážemi a krásnou přírodou. Užijete si zde skvělé potápění, šnorchlování, windsurfing či vodní lyžování, ale také odpočinek ve stínu slunečníku a procházky malebným okolím. Sousse je skvělým místem pro milovníky rušného života, nádherných památek a kouzelných pláží.