Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Port El Kantaoui

Nalezeno 8 výsledků

Port El Kantaoui dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Port el Kantaoui Tunisko all inclusive. Port el Kantaoui, nádherný přístav Tuniska zbudovaný v 80. letech, je skvělým místem pro vaši letní dovolenou! Na dovolené v Port el Kantaoui si užijete odpočinek i vodní radovánky na krásných písečných plážích, zábavu v aqvaparku, vodním parku, mini zoo a v mnoha dalších zábavních centrech, ale také prohlídkou zdejších architektonických skvostů či výlety za historickými památkami.

Dovolená v Port el Kantaoui

Dovolená v Port el Kantaoui se pro vás stane skutečností, pokud si vyberete z naší bohaté nabídky zájezdů. Zájezdy do Port el Kantaoui v sobě zahrnují leteckou přepravu s odletem z Prahy, Brna, Ostravy, ubytování v hotelu či apartmánu a samozřejmě také možnost zajištění stravy all inclusive, polopenze či snídaní. Ubytujte se v místních moderních hotelích a dopřejte si odpočinek na dovolené na krásných plážích v Port el Kantaoui.

Zájezdy Port El Kantaoui Tunisko all inclusive. Oblíbený Port el Kantaoui, nádherné přístavní městečko rozkládající se nedaleko města Sousse, je poměrně mladým městem, které bylo vybudováno v druhé polovině 20. stol. podle vzoru kouzelného modrobílého městečka Sidi Bou Said. Naleznete zde nejluxusnější hotely a restaurace Tuniska, domy s jedinečnou architekturou, krásné pláže a spoustu slunce, které prozáří celou vaši dovolenou strávenou zde. Port el Kantaoui je opravdu kouzelným místem, které skýtá dovolenou plnou luxusu, slunce a jedinečných zážitků!

Zájezdy do Port el Kantaoui

Pokud toužíte prožít svou letní dovolenou v nejkrásnějším letovisku Tuniska, neváhejte a vydejte se poznat krásy Port el Kantaoui! Naše cestovní agentura pro vás připravila bohatou nabídku leteckých zájezdů s odletem z Prahy, s nimiž se vydáte na slunné pláže Port el Kantaoui a prožijete nezapomenutelnou dovolenou v Tunisku. Zájezdy do Port el Kantaoui v sobě zahrnují leteckou přepravu, ubytování v hotelu či apartmánu a samozřejmě také možnost stravy. Objednejte si zájezdy do Port el Kantaoui se stravou all inclusive pro vaši bezstarostnou dovolenou. Hotely v Port el Kantaoui se nacházejí poblíž pláží a poskytují svým klientům nejrůznější služby, jako je možnost využití bazénu s tobogánem, tenisových kurtů, fitness i wellness center, restaurací, barů a mnoho dalších služeb, které jistě zpříjemní váš pobyt zde.

Nejkrásnější pláže v Tunisku jsou v Port el Kantaoui

Port el Kantaoui je opravdu okouzlujícím místem, které je zaměřené zejména na cestovní ruch. Naleznete zde zábavní centra, aqvapark, minizoo, vodní park, četné restaurace, bary i kavárny a to vše v bezprostřední blízkosti nádherných písečných pláží zalitých sluncem. Pláže v Port el Kantaoui patří k těm nejkrásnějším v Tunisu a skýtají ideální podmínky pro nejrůznější vodní sporty, jako je plavání, windsurfing, vodní lyžování, nebo třeba potápění, které je zde, díky bohatému podmořskému životu, jedinečným zážitkem. Užijete si na zájezdech v Port el Kantaoui ale také odpočinek ve stínu slunečníku nebo například výlety pirátskou lodí na širé moře. Na své dovolené v Port el Kantaoui se jistě nudit nebudete. Přijemné jistě bude, když za svou dovolenou ušetříte výběrem mezi Last minute Tunisko.