Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Nabeul

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Nabeul dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Nabeul Tunisko all inclusive. Nabeul, kouzelné letovisko rozkládající se na severovýchodním pobřeží Tuniska, je ideálním místem pro vaši letní dovolenou u moře! Užijete si zde nejrůznější vodní sporty, jako je potápění, šnorchlování, vodní lyžování, windsurfing, procházky po malebném pobřeží, prohlídku města s tradičními trhy a výrobou originální keramiky, ale také bohatým nočním životem, který bude jistě příjemným zpestřením vašeho pobytu v Nabeulu.

Dovolená v Nabeul

Proč na dovolenou do Nabeul? Naše cestovní agentura pro vás připravila bohatou nabídku nejrůznějších zájezdů do Tuniska, s nimiž se vydáte za jedinečnou krásou, kterou vás uvítá Nabeul. Zájezdy do Nabeul v sobě zahrnují leteckou přepravu s odletem z Prahy, Brna a Ostravy, ubytování v hotelu nebo apartmánu a také možnost stravy all inclusive, polopenze či snídaní. Vaše spokojená dovolená v Nabeulu začíná na našich stránkách.

Zájezdy Nabeul Tunisko all inclusive. Oblíbený Nabeul, kouzelné letovisko Tuniska, je známé nejen díky svému krásnému pobřeží s písečnými plážemi, ale také výrobou unikátní keramiky s římskými prvky, krajkou, parfémy i víny výborné kvality. Nabeul je opravdu kouzelným místem, které skýtá nepřeberné množství možností, jak zde prožít svou letní dovolenou. Užijte si dovolenou na zájezdech v Nabeulu, odpočinek i vodní radovánky na sluncem zalitých plážích, vydejte se na prohlídku města spojenou s ochutnávkami zdejších gastronomických specialit nebo si užijte romantické procházky po malebném pobřeží či bohatý noční život.

Zájezdy do Nabeulu

Proč na zájezdy do Nabeul? Pokud toužíte prožít svou letní dovolenou právě zde, je pro vás připravena široká nabídka pobytových zájezdů do Nabeul, s nimiž se vydáte za jedinečnou krásou letoviska Nabeul v Tunisu. Zájezdy do Nabeulu z naší nabídky v sobě zahrnují leteckou přepravu s odletem z Prahy, Brna i Ostravy, ubytování v hotelu či apartmánu a samozřejmě také možnost zajištění stravy. Při vyplňování objednávky vašeho zájezdu si zvolte, zda máte zájem o zájezdy do Nabeulu all inclusive, polopenzi, snídaně či pobyt bez stravy. Věříme, že budete s naší nabídkou plně spokojeni a užijete si zde skvělou dovolenou. Máme pro vás i nabídku Last minute zájezdů do Tuniska.

Odpočinek na plážích v Nabeulu

Nabeul je krásné město rozkládající se na severovýchodním pobřeží Tuniska a svým návštěvníkům skýtá ideální podmínky pro vaši letní dovolenou u moře! Nekonečné písečné pláže a průzračně čisté moře lákají k nejrůznějším vodním sportům, jako je potápění, šnorchlování, vodní lyžování, windsurfing, jízda na vodních skútrech a mnoho dalších. Užijete si na zájezdech v Nabeul také romantické procházky po pobřežní promenádě, odpočinek ve stínu slunečníků nebo třeba plážový volejbal. Vydat se můžete také na fakultativní výlety do pouště nebo za historickými památkami Tuniska. Svou dovolenou na plážích letoviska Nabeul si skvěle užijete.