Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Monastir

Nalezeno 17 výsledků

Destinace lokality Monastir

Monastir dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Monastir Tunisko all inclusive. Monastir, jedno z nejnavštěvovanějších letovisek Tuniska, se rozkládá na pobřeží Středozemního moře. Svým návštěvníkům nabízí jedinečnou kulturu, v níž se snoubí dávná historie Monastiru s moderní současností. Na pobřeží naleznete nespočet hotelů, nekonečné písečné pláže lákající k odpočinku a ideální podmínky pro nejrůznější vodní sporty, jako je surfing, windsurfing i potápění, které je zde opravdovým zážitkem. Za návštěvu na vaši dovolené stojí také návštěva města Monastir, které je plné krásných historických památek.

Dovolená v Monastiru

Co očekávat od dovolené v Monastiru? Objednejte si pobytový zájezd do Monastiru, kde na vás čeká exotická dovolená na severu Afriky. Naše cestovní agentura pro vás připravila řadu leteckých zájezdů do tohoto krásného letoviska s ubytováním v hotelových komplexech nebo apartmánech. V ceně dovolené do Monastiru jsou zahnuty letenky, ubytování, strava i další hotelové služeb, samozřejmě i pobyty se zájezdy all inclusive.

Zájezdy Monastir Tunisko all inclusive. Monastir, dávná antická pevnost, je v současnosti jedním z nejoblíbenějších letovisek Tuniska, v němž se snoubí dávná kultura s moderní současností. Turisty z celého světa láká Monastir svými nekonečnými písečnými plážemi, komfortními hotely, jedinečnými památkami a ideálními podmínkami pro celou řadu vodních sportů. Na své dovolené v Monastiru se jistě nudit nebudete! Můžete se vydat na prohlídku města, užít si bohatý noční život nebo jen relaxovat pod slunečníkem na krásné pláži. Užijete si zde také adrenalin vodních sportů! Můžete vyzkoušet vodní lyžování, surfing, windsurfing či potápění, které zde zvládnou i úplní začátečníci, pro něž jsou připraveny četné kurzy potápění.

Zájezdy do tuniského Monastiru

Pro cestovatele, kteří chtějí na dovolenou do Tuniska, má naše cestovní agentura připravené letecké zájezdy do oblíbených hotelů tuniského Monastiru. V ceně zájezdu jsou zahnuty letenky, ubytování v hotelu nebo apartmánu a strava, kterou si sami zvolíte. Vyberte si zájezdy do Monastiru, můžete si vybrat z široké nabídky zájezdů do Monastiru se snídaní, polopenzí nebo stravu all inclusive. Hotelové komplexy v Monastiru poskytují svým návštěvníkům opravdu vysoký komfort služeb včetně klimatizovaných pokojů s vlastním minibarem, aby byl váš pobyt co nejpříjemnější. Součástí většiny hotelových komplexů je plavecký bazén, bar, tenisové kurty, promenáda i fitness centrum. Hotely v Monastiru nabízí také bohatý doprovodný program včetně večerních akcí, jako jsou například diskotéky. Všechny hotelové komplexy se nacházejí v bezprostřední blízkosti pláží, což zajišťuje vaši pohodlnou cestu na pláž a zpět. V tomto krásném letovisku si užijete ničím nerušenou dovolenou v malebném prostředí Tunisu. Levné zájezdy do Monastiru najdete i v kategorii Last minute Tunisko.

Kam na výlet v Monastiru?

Pokud se vydáte na svou dovolenou do Monastiru, jistě stojí zato prohlídka města, jehož dominantou je nádherný Národní palác. Nechal jej vystavět první tuniský prezident Habib Bourguiba, jenž se velmi zasloužil o zatraktivnění města pro turistický ruch. V Monastiru se nachází také krásné mauzoleum s kopulemi a osmihranným minaretem, jachtový přístav a okouzlující náměstí před pevností Ribat pocházející z 9. stol. Tvoří ji několik klášterů, které obklopuje zeď sloužící k jejich obraně. Krásným místem pro váš výlet je také starobylá čtvrť Charaga, která patří k největším vzácnostem města. Monastir je opravdu krásným místem, skýtající jedinečné zážitky na vašich výletech a procházkách. Pokud se jej vydáte navštívit, jistě nebudete litovat.