Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Mahdia

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Mahdia dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Mahdia Tunisko. Mahdia, nádherné tuniské letovisko, se rozkládá na východě této země při pobřeží Středozemního moře. Naleznete zde luxusní hotelové komplexy, krásné písečné pláže a čisté moře s ideálními podmínkami pro nejrůznější vodní sporty. Naše cestovní agentura pro vás připravila letecké pobytové zájezdy do Mahdie, které zahrnují leteckou přepravu, ubytování v luxusním hotelu nebo apartmánu, stravu i další hotelové služby. Pro svou dovolenou v Mahdii si můžete vybrat zájezdy a pobyty s možnosti snídaní, polopenze nebo stravy all inclusive.

Dovolená v Mahdii

Na dovolené v Mahdii si můžete vyzkoušet vodní lyžování, surfing, windsurfing i potápění, které mohou zkusit i úplní začátečníci, pro které jsou zde připraveny nejrůznější kurzy potápění. Při návštěvě přístavu Mahdia vás jistě okouzlí nádherné mešity, minarety, staré město i zdobené městské brány. Dovolená v Mahdii je skvělou volbou, pokud chcete prožít dovolenou v Tunisku v poklidné atmosféře na pobřeží Středozemního moře.

Zájezdy Mahdia Tunisko all inclusive. Oblíbená Mahdia, nádherné letovisko Tuniska, se rozkládá na východním pobřeží Středozemního moře a každoročně přivítá miliony turistů ze všech koutů světa. Užijete si zde odpočinek i vodní radovánky na nádherných písečných plážích, jedinečné památky přístavního města Mahdia i bohatý noční život. Zájezdy do Mahdie jsou skvělou volnou, pokud chcete dovolenou prožít v poklidné a kouzelné atmosféře Tuniska a malebné přírodě.

Zájezdy Mahdia

Naše cestovní agentura pro vás připravila pobytové zájezdy do oblíbených hotelů Mahdie, které zahrnují letenku, ubytování v hotelu a stravu. V nabídce zájezdů do Mahdie najdete možnost pobytů se snídaní, polopenzí, ale pokud chcete prožít bezstarostnou dovolenou, doporučujeme zvolit zájezdy do Mahdie s pobytem all inclusive. Hotelové komplexy skýtají opravdu široký komfort služeb vysoké kvality. Některé služby, jako je například vstup do hotelového bazénu s lehátky a slunečníky, jsou v ceně pobytu, jiné si musíte přikoupit. Většina hotelů nabízí v hlavní sezóně klimatizované pokoje, které velmi zpříjemní pobyt v tomto tropickém letovisku. V hotelových komplexech rovněž naleznete restaurace, bary, ale také diskotéky s bohatým nočním programem. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty, minigolf, možnost lukostřelby, fitness nebo si můžete zahrát golf na místních golfových hřištích. Svou letní dovolenou v tuniském letovisku Mahdia si jistě užijete. A ušetříte, když si vyberete z nabídky Last minute zájezdů do Tuniska.

Kam na výlet v Mahdii?

Kam se vydat na zájezdech v Mahdii? Dominantou tohoto letoviska je nádherné přístavní město Mahdia, které bylo v 10. stol.n.l. hlavním městem Tuniska. Z této doby se dochovalo opevnění a pevnosti, svědčící o významu této bývalé metropole. Dnes je Mahdia spíše turistickým centrem s bohatým kulturním životem a tradičním rybolovem. Každé ráno vyrážejí rybáři na svých lodích rozhodit své sítě, aby pak mohli svůj úlovek prodávat na zdejších trzích. Při procházce Mahdii naleznete typické tuniské trhy se zbožím všeho druhu, kde si svou cenu musíte vysmlouvat. Mahdia skýtá také nádherné památky pro vaše výlety za poznáním. Na výletě vás jistě okouzlí místní nádherné mešity, štíhlé věže minaretů nebo bílé obytné budovy vystavěné v tradičním maurském stylu.