Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Houmt Souk dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená a zájezdy Houmt Souk Tunisko all inclusive. Letní dovolená na Djerbě? To je dovolená v letovisku Houmt Souk, které je kulturním centrem celého ostrova a skýtá skvělé podmínky pro slunnou dovolenou na plážích Tuniska! Toužíte-li po krásné klidné dovolené plné nevšedních krás orientu, pak je pro vás letovisko Houmt Souk jako stvořené. Nádherné široké pláže, vynikající podmínky pro windsurfing i potápění, výletní plavby lodí i bohatý noční život, to vše a mnohem víc naleznete na pobřeží malebného města Houmt Souk, které je perlou severního pobřeží Djerby.

Dovolená v Houmt Souk

Dovolená v Houm Souk, to je dovolená plná slunce, skvělé zábavy a ničím nerušeného odpočinku v jednom z nejzajímavějších míst na Djerbě, které skýtá nejen malebnou přírodu, ale také řadu zajímavých památek. Nejnavštěvovanější památkou je pevnost Borj el- Kerib, která je pohodlně dostupná i pěšky. Najdete zde také krásné mešity, malebný přístav a také tradiční trhy. Na tradiční dovolenou do Houmt Souk.

Zájezdy Houmt Souk Tunisko all inclusive. Plánujete letní dovolenou na plážích Djerby? Pak se vydejte do centra tohoto ostrova, Houmt Souk, které je rájem pro dovolenou u moře! Výborná letecká dostupnost, komfortní turistické zázemí, široké písečné pláže a okouzlující památky činí z Houmt Souk jedno z nejkrásnějších míst Djerby a je také skvělým místem, pokud chcete poznat moderní život tohoto ostrova. Houmt Souk, jediné velkoměsto Djerby, je místem, které vás na první pohled uchvátí nádhernými pobřežními scenériemi, které dokreslují bělostné hotely na pobřeží a také nádherné historické památky, které svědčí o bohaté historii tohoto města. Ušetřete s last minute zájezdy Tunisko.

Zájezdy do Houmt Souk

Proč na zájezdy do Houmt Soukh? Dovolená a zájezdy na Djerbu jsou velmi oblíbené mezi turisty z celého světa nejen díky nádherným plážím a příjemnému klimatu, ale také díky vysokému komfortu služeb a nádherným památkám, které dokreslují malebnou atmosféru tuniské kultury.  Vyberte si z naší nabídky zájezdů do Houmt Souk a poznejte metropoli tohoto nádherného ostrova, který je perlou Tuniska. Prožijte svou dovolenou na zájezdě v hlavním městě Houmt Souk a užijte si jedinečnou krásu a lesk kulturního centra Djerby.

Zajímavosti letoviska Houmt souk

Houmt Souk, nádherné město rozkládající se na severním pobřeží malebného ostrova Djerba, skýtá jak krásné pobřeží s množstvím turistických atrakcí a romantických kaváren, tak jedinečné památky, kterým vévodí španělská pevnost z 15.stol. tyčící se na pobřeží. Naleznete zde však také několik krásných mešit, historický přístav i zajímavá muzea. Název města, Houmt Souk, v překladu znamená čtvrť trhů a poměrně přesně popisuje vzhled této metropole. Přestože většinu tradičních orientálních trhů vystřídala v centru města moderní tržiště, Houmt Souk si stále zachovává své jedinečné kouzlo země orientu. Toužíte-li navštívit tyto trhy a koupit suvenýry ze své dovolené v Tunisku, pak se vydejte na Avenue Habib Bourguiba, která je centrem obchodu.