Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Hammamet

Nalezeno 18 výsledků

Hammamet dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Hammamet Tunisko all inclusive. Hledáte dobrý tip na dovolenou za příznivou cenu, přitom se zárukou krásných dnů, teplého moře, čistých pláží a kvalitních služeb? Objednejte si zájezd do Hammametu a leťte na dovolenou do Tuniska. Hammamet poskytuje turistům výborné podmínky pro klidnou dovolenou. Pozvolné písečné pláže jistě ocení rodiče malých dětí, teplé moře umožňující plavání, šnorchlování i oblíbené potápění milovníci vodních sportů a hráči golfu kvalitní golfová hřiště s celoročním provozem.

Dovolená v Hammametu

Co můžete na dovolené v Hammametu očekávat? Luxusní hotely, apartmány a penziony se v Hammametu nacházejí blízko pláží, jsou perfektně vybaveny, s klimatizovanými pokoji a s kvalitními restauracemi. V Hammametu mají luxusní hotely vlastními aqvaparky, golfová hřiště, pořádají zábavní programy či výlety. Vybrané zájezdy do Hammametu nabízejí často zájezdy se stravou all inclusive nebo pobyty pro děti zdarma. Dovolená v Hammametu vás jistě nezklame.

Zájezdy Hammamet Tunisko all inclusive. Hammamet je jedno z hlavních letovisek Tuniska, záruka dovolené za příznivou cenu, slunečných dnů, teplého moře, čistých pláží a kvalitních služeb. To jsou hlavní důvody, proč patří zájezdy do Hammametu mezi velmi oblíbené. Hamamet leží jižně od hlavního města Tunisu na východním pobřeží u poloostrova Cap Bon. Je to živé, moderní letovisko přizpůsobené potřebám turistů, kde můžete očekávat kvalitní turistické služby, podniky s bohatým nočním životem, restaurace s místními specialitami, diskotéky, bary a tradiční arabské obchůdky se suvenýry. Velkou výhodou Hamametu je jeho poloha. Transfer z letiště z Tunisu trvá 1 hodinu nebo 1,5 hodiny z letiště v Monastiru.

Hotely a zájezdy Hammamet

Jaké jsou zájezdy do Hammametu? Luxusní hotely, apartmány a penziony se v Hammametu nacházejí asi 2 kilometry od centra města v turistické části kolem pláží. Veškerá ubytovací zařízení jsou výborně vybavená, klimatizované pokoje, sladkovodní bazény a kvalitní restaurace jsou samozřejmostí, některé luxusní hotely disponují vlastními aqvaparky, golfovými hřišti, pořádají animační programy a to vše na zájezdech do Hammametu v rámci programu all inclusive. Vybrané zájezdy do Hammametu mívají často nabídku pobytů pro děti zdarma. Všechny hotely i budovy jsou stavěny tak, aby si Hammamet zachoval svůj tradiční vzhled, proto zde nejsou budovy vyšší než místní palmy. Vyzkoušejte také last minute zájezdy Tunisko.

Pláže a zábava v Hammametu

Pláže kolem Hammametu jsou písčité, dobře udržované s širokým sortimentem plážových služeb, moře tradičně čisté a teplé, vhodné pro bezpečné strávení dovolené i pro rodiny s malými dětmi. Pobyt na pláži si můžete zpestřit šnorchlováním nebo potápěním, jízdou na vodních lyžích, windsurfingem nebo oblíbenou thalassoterapii. Pro hráče golfu jsou na zájezdech v Hammametu k dispozici dvě golfová hřiště, která patří k největším v Tunisku a lze zde hrát golf po celý rok. Ve volných chvílích se můžete vydat na výlet po okolí a prohlédnout si staré město medinu s místní pevností, mešity či mezinárodní kulturní středisko Georgese Sébastiana. Nebo si objednat výlet do některého zajímavého místa Tuniska, navštívit například Kartágo nebo blízký Nabeul.