Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Hammamet - Yasmine

Nalezeno 9 výsledků

Hammamet - Yasmine dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Hammamet Yasmine Tunisko all inclusive. Plánujete prožít letošní dovolenou v Tunisku, ale váháte, kterou pobřežní destinaci zvolit? Máte-li rádi komfortní ubytování a aktivní odpočinek, pak je pro vás tím pravým místem nově vybudované letovisko Hammamet Yasmine rozkládající se necelých 10 km od centra Hammametu při pobřeží Hammametského zálivu. V letovisku Hammamet Yasmine na vás čekají opravdu nádherné pláže s bělostným pískem lemované azurově modrým mořem a luxusními hotely, které budou pečovat o vaši bezstarostnou a ničím nerušenou dovolenou na pobřeží.

Dovolená v Hammet Yasmine

Dovolená v letovisku Hammamet Yasmine, to je dovolená v Tunisku plná adrenalinu při vodních sportech, jako je windsurfing, plachtění či potápění, které vám otevře zcela nový svět plný nevšedních krás, ale můžete zde také podniknout výlety za kulturními památkami, plavby lodí po moři nebo si jen užívat slunce a odpočinek na plážích ve stínu slunečníku. Prožijte dovolenou v Yasmine, luxusním resortu Hammametu.

Zájezdy Hammamet Yasmine Tunisko all inclusive. Toužíte po opravdu luxusní dovolené na plážích Tuniska, které skýtají nejen vynikající podmínky pro vodní sporty, ale také velké množství nejrůznějších atrakcí, včetně aquaparků? Pak je pro vás tím pravým místem nejnovější lokalita tuniského pobřeží Yasmine, která je součástí nádherného letoviska Hammamet. Dovolená a zájezdy v Hammamet Yasmine, to je dovolená plná skvělé zábavy, odpočinku a nových zážitků při poznávání krás Tuniska! Užijete si zde kurzy potápění či windsurfingu, lenošení na bělostných plážích, fakultativní výlety do okolí, plavby lodí i bohatý kulturní program, který jistě příjemně zpestří vaši dovolenou v Hammamet Yasmine.

Zájezdy do letoviska Hammamet Yasmine

Dovolená v Tunisku je ve světě velmi oblíbená. Každoročně přijíždějí do tuniských letovisek miliony turistů, aby prožili nevšední chvíle na nádherných plážích, poznali zdejší kulturu a dopřáli odpočinek svému tělu i mysli. Jedním z nejkrásnějších a nejnovějších letovisek Tuniska je letovisko Hammamet Yasmine, které máte s našimi zájezdy do Hammamet Yasmin na dosah ruky! Vyberte si z naší nabídky zájezdů do letoviska Hammamet Yasmine a užívejte si skvělou dovolenou na slunných písečných plážích lemujících nádherné pobřeží skýtající mnoho komfortních hotelů i malebná města s unikátními památkami, které rozhodně stojí za vidění.

Hammamet Yasmine- tradice a lesk

Yasmine, poměrně mladé letovisko, jež je součástí nádherné turistické destinace Hammamet rozkládající se při pobřeží Hammametského zálivu, je skvělým místem pro aktivní dovolenou v luxusním prostředí nádherných tuniských pláží. Moderní hotely s komfortní nabídkou služeb se zde snoubí s tradiční architekturou, nádhernými pobřežními promenádami i krásnou přírodou, která dokresluje malebný vzhled letoviska Yasmine. Ušetřete s last minute zájezdy Tunisko.