Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Zanzibar

Nalezeno 25 výsledků
1 2 3 Další

Zanzibar dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená Zanzibar

Dovolená a zájezdy Zanzibar Tanzanie. Líbila by se vám dovolená na Zanzibaru v Tanzanii? Láká vás prožít letní dovolenou na nevšedním místě? Máte rádi historii a zároveň toužíte po krásných plážích, kde můžete sportovat i odpočívat? Pak se vydejte na dovolenou na krásný africký ostrov Zanzibar. Unikátní památky se zde snoubí s jedinečnou kulturou, panenskou přírodou a komfortním turistickým zázemím, které zajistí veškeré pohodlí, které si jen od letní dovolené můžete přát. Milovníci potápění jistě ocení průzračné moře a bohatý podmořský život, stejně jako množství škol potápění a kurzů pro začátečníky.

Zájezdy na Zanzibar

Poznejte na vlastní oči jedinečnou krásu Zanzibaru a užijete si skvělou letní dovolenou v některém z letovisek Tanzanie. Zájezdy na Zanzibar v sobě zahrnují letenky, ubytování v luxusních hotelech i rodinných apartmánech a samozřejmě také stravu, kterou si můžete zvolit z nabídky all inclusive, polopenzí a snídaní. Toužíte poznat jedinečnou krásu Afriky a užít si dovolenou na exotickém ostrově? Pak neváhejte a vydejte se do Tanzanie na okouzlující ostrov koření, na Zanzibar! Ostrov Zanzibar, to jsou široké písečné pláže, spousta slunce, vůně koření a jedinečná atmosféra, která v sobě skrývá jisté osobité kouzlo.

Exotický Zanzibar

Zanzibar je již odedávna velmi vyhledávaným cílem dobrodruhů, cestovatelů a v současnosti také turistů, které sem láká nádherná panenská příroda i unikátní kultura, která si, i přes nezastavitelný moderní rozvoj, stále zachovává své osobité kouzlo. Vydejte se také vy na zájezd na tento krásný ostrov a prožijte nevšední dovolenou na jednom z nejkrásnějších ostrovů východní Afriky. S našimi zájezdy na Zanzibar navštívíte nejkrásnější letoviska ostrova, užijete si odpočinek i adrenalin na krásných plážích, výlety do vnitrozemní i bohatý noční život rušných velkoměst. Levně zájezd na Zanzibar pořídíte v kategorii Last minute zájezdy Zanzibar.

Exotické pláže Zanzibaru

Každoročně láká Zanzibar velké množství turistů, kteří se vydávají do letovisek, jako je hlavní město Stone Town či Nungwi, která skýtají ideální podmínky pro skvělou letní dovolenou. Najdete zde krásné památky, pobřežní promenády, romantické kavárny, ale také sportovní centra a nádherné pláže s ideálními podmínkami pro potápění, šnorchlování, vodní lyžování i windsurfing. Navštívíte zde nejen nádherná letoviska s komfortními službami, ale také četné památky, které zde v průběhu dějin budovaly nejrůznější národy počínaje africkými kmeny, přes Turky, až po Brity, kteří zde zřídili jednu ze svých kolonií. V současnosti je Zanzibar na Británii zcela nezávislý a spolu s Tanganikou tvoří stát Tanzánii. Zanzibar je opravdovým prázdninovým rájem, kde si užijete ničím nerušenou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků.