Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Sharjah

Nalezeno 28 výsledků
1 2 3 Další

Destinace lokality Sharjah

Sharjah dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Sharjah Spojené Arabské Emiráty all inclusive. Nejkrásnější pláže Spojených Arabských Emirátů? Kulturní centrum Spojených Arabských Emirátů? To je Sharjah, neboli emirát tří mešit, třetí největší emirát SAE. Ale je také místo, kde se striktně dodržuje islám. Dovolená v emirátu Sharjah je jistě skvělou volbou, pokud si chcete užít luxusu pobřežních letovisek, přepychu a okázalosti místních hotelů, jedinečnou arabskou kulturu nebo vodní radovánky na bílých písečných plážích lemovaných palmami.

Dovolená v Sharjahu

Naše cestovní agentura pro vás připravila bohatou nabídku pobytových zájezdů, se kterými prožijete luxusní dovolenou plnou nezapomenutelných okamžiků. Součástí zájezdů do Sharjahu je letecká doprava, ubytování v hotelových komplexech na pobřeží a také některé z hotelových služeb. Samozřejmostí jsou pobyty se stravou all inclusive, polopenzí, snídaní i pobyty bez stravy. Ochutnejte přepych arabských šejků, prožijte dovolenou v Sharjahu. Luxusní dovolená Sharjah Spojené Arabské Emiráty all inclusive za super ceny.

Zájezdy Sharjah Spojené Arabské Emiráty all inclusive. Emirát Sharjah, to jsou především nejkrásnější pláže Spojených Arabských Emirátů. Okouzlující pobřeží s bílými písečnými plážemi lemovanými palmami a četnými hotelovými komplexy poskytujícími opravdu vysoký komfort služeb lákají na zájezdy do Sharjahu miliony turistů z celého světa. Nachází se zde také velké množství moderních muzeí a galerií, v nichž jsou uloženy díla předních umělců z celého světa. Dovolená v emirátu Sharjah je opravdu skvělou volbou, pokud chcete prožít dovolenou plnou luxusu, odpočinku a nezapomenutelných zážitků.

Zájezdy za luxusem Sharjahu

Sharjah je třetím největším emirátem Spojených Arabských Emirátů a díky své centrální poloze sousedí se všemi šesti emiráty. Pokud toužíte prožít svou dovolenou právě zde, jsou pro vás připraveny letecké zájezdy do Sharjahu, se kterými si užijete luxus Spojených Arabských Emirátů, relaxování na krásných plážích i prohlídky okouzlujících měst. Součástí těchto zájezdů do Shajahu je letecká přeprava, ubytování v komfortním hotelu a také některé hotelové služby, jako je možnost zajištění stravy all inclusive, polopenze, snídaní či pobytu bez stravy. Hotely i hotelové komplexů se nachází v bezprostřední blízkosti svých soukromých pláží, což zajišťuje hotelovým hostům ničím nerušený pobyt.

Nejkrásnější pláže Sharjahu

Emirát Sharjah skýtá jedny z nejkrásnějších pláží Spojených Arabských Emirátů, které lákají miliony turistů z celého světa. Sharjah, emirát tří mešit, se rozkládá na pobřeží severně od Dubaje a je kulturním centrem celých Spojených Arabských Emirátů. Centrem tohoto emirátu je stejnojmenné město Sharjah, které je rozděleno třemi lagunami. Tyto laguny vytvářejí v centru města nádherné jezero, k němuž jezdí relaxovat velké množství turistů. Laguny Khalid a Al Khan jsou spojeny umělým kanálem, který je místními přirovnávám k italským Benátkám. Na pobřeží tohoto emirátu se rozkládá v délce 4 km veřejná pláž, na níž si užijete nejrůznější vodní sporty, ale také odpočinek ve stínu slunečníku. Dalšími krásnými plážemi jsou Al Khan Beach a palmami lemovaná Corniche Beach. Pro milovníky vodního lyžování a windsurfingu je ideálním místem laguna Hamriyah.