Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Madrid dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Madrid Španělsko all inclusive. Láká vás poznat srdce Španělska? Pak se s námi vydejte do jeho překrásné metropole Madridu. V tomto městě na vás čekají monumentální historické památky, jako je například Palacio Real či náměstí Plaza Mayor, ale také moderní čtvrti, které nabízejí restaurace, hudební kluby i tradiční podniky, v nichž uslyšíte temperamentní španělskou hudbu a můžete ochutnat zdejší kulinářské speciality. Mezi zájezdy do Španělska patří zájezdy do Madridu k těm nejoblíbenějším.

Dovolená v Madridu

Dovolená v Madridu je skvělou volbou pro rodiny s dětmi, které chtějí poznávat kulturu a okolní země, ale také pro mladé cestovatele hledající zábavu a vzrušení. Toužíte-li poznat nejkrásnější zákoutí Madridu, výbornou volbou jsou zájezdy formou eurovíkendů do Madridu, s nimiž prožijete nezapomenutelný pobyt ve městě, které nikdy nespí. Užijete si bohatý noční život, navštívíte slavné náměstí Puerta del Sol, býčí arénu Las Vytas i zlatý trojúhelník umění.

Zájezdy Madrid Španělsko. Toužíte poznat metropoli temperamentního Španělska, která se pyšní nejen unikátními památkami, ale také jedinečnou atmosférou plnou zábavy, hudby a uvolněné nálady? S našimi zájezdy máte dovolenou v Madridu na dosah ruky. Madrid je kouzelným městem ukrývajícím mnoho zajímavostí a krás. Naleznete zde jak historické jádro s četnými památkami a galeriemi, tak moderní čtvrtě kypící životem a zábavou. Tyto části města jsou velmi dobře přizpůsobeny turistickému ruchu a naleznete zde velké množství restaurací, tanečních klubů i barů.

Zájezdy do Madridu

Plánujete-li zájezd nebo dovolenou v Madridu, pak jste na správném místě! Naše cestovní agentura pro vás připravila výběr těch nejlepších zájezdů do Madridu od renomovaných českých cestovních kanceláří, které jsou zárukou vaší spokojené dovolené. Nabídka zájezdů obsahuje jak pobytové zájezdy do Madridu, tak velmi oblíbené eurovíkendy v Madridu, s nimiž prožijete víkend plný památek, umění i zábavy v jednom z nejkrásnějších měst Španělska. Levné zájezdy do Madrid najdete i v kategorii Last minute Španělsko.

Zajímavosti Madridu

Vydáte-li se na zájezdy do Madridu, naskytne se vám jedinečný pohled na město pyšnící se nádhernou architekturou, temperamentní kulturou a tradicemi, které prostupují celou zemí. Dominantou města je palác Palacio Real, který byl sídlem španělského krále a náměstí Puerta del Sol. Dalšími zajímavými místy jsou Museo del Prado, náměstí Plaza Mayor, Plaza de Cibeles, Basilica de San Francisco El Grande, Iglesia de San Andrés či nádherný park Parque del Buen Retiro, který je skvělým místem pro klidný odpočinek během rušného dne. Více poznávacích zájezdů do Madridu najdete mezi Poznávacími zájezdy do Španělska.