Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Barcelona

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Barcelona dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Barcelona Španělsko all inclusive. Toužíte poznat nejkrásnější město Katalánska, které se pyšní jedinečnými památkami i rušným kulturním životem? Pak se s námi vydejte do Barcelony, druhého největšího města Španělska, které je skvělým cílem pro vaši dovolenou i romantický eurovíkend ve dvou. Poznejte nejkrásnější zákoutí Barcelony a navštivte památky, jako je slavný Gaudího chrám Sagrada Familia, který je dominantou města či La Ramba, nejslavnější ulici Španělska.

Dovolená v Barceloně

Připravili jsme pro vaši dovolenou v Barceloně opravdu širokou nabídku zájezdů, avšak nejoblíbenější jsou eurovíkendy v Barceloně, s nimiž prožijete 4 dny v jednom z nejkrásnějších měst jižní Evropy, které skýtá bohatý noční život i kulturní zajímavosti. Rezervujte si své zájezdy do Barcelony včas a užívejte si komfortní služby zdejších hotelů a temperamentní krásu Španělska, která vás zcela pohltí. Zájezdy Barcelona Španělsko all inclusive. Barcelona, nádherné město ležící na pobřeží Katalánska je druhým největším městem Španělska a zároveň jedním z nejvýznamnějších měst, které skýtá řadu unikátních památek, umělecké sbírky a je také sídlem arcibiskupa. Díky své poloze je Barcelona lépe dostupná, než vzdálenější Madrid a nabízí vynikající zázemí pro vaši dovolenou ve Španělsku.

Zájezdy do Barcelony

Vydáte-li se na zájezdy do Barcelony, jistě si nenecháte ujít prohlídku místních památek, z nichž nejznámější je Gaudího chrám Sagrada Familia, který je symbolem města a jeho nejlepším dílem. Dalšími místy, které rozhodně stojí za vidění, jsou například muzeum Gaudího, památník Kryštofa Kolumba či muzeum fotbalového klubu Barcelona. Plánujete-li navštívit toto krásné město, které je metropolí Katalánska a chloubou celého Španělska, pak je právě pro vás připravena naše široká nabídka zájezdů do Barcelony, která vás přivítá nádhernou architekturou, bujarou zábavou a temperamentem zdejších obyvatel. Velmi oblíbenými zájezdy jsou zejména eurovíkendy v Barceloně, s nimiž prožijete víkend plný umění, historie i skvělé zábavy v jednom z nejkrásnějších měst jižní Evropy. Rezervujte si své zájezdy do Barcelony právě teď online z pohodlí vašeho domova a vyrazte za krásami Španělska.Nebo si vyberte levný zájezd do Barcelony mezi last minute zájezdy do Španělska.

Zajímavosti Barcelony

Barcelona, nádherné město rozkládající se na severovýchodě Španělska nedaleko francouzských hranic, je místem, které skýtá nepřeberné množství kulturních zajímavostí a historických památek. Nejnavštěvovanější památkou Barcelony je chrám Sagrada Familia, jehož výstavba stále trvá a je financovaná pouze z darů lidu. Dalším zajímavým místem Barcelony, je například park Güel, z nějž je nádherný výhled na celé město a můžete zde navštívit muzeum Gaudího, Gotická čtvrť, náměstí Placa del Rei, na němž se kdysi nacházely římské lázně či nejslavnější ulice Španělska, La Ramba. Tohle vše i více můžete na vlastní oči vidět na Poznávacích zájezdech do Španělska.