Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Slovensko

Nalezeno 190 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 10 15 19 Další

Slovensko dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Slovensko. Znáte dobře Slovensko? Poznejte slovenské hory, slovenská historická města, světoznámé slovenské lázně s termálními prameny a koupališti, hotely kolem přehrad a slovenské krasové oblasti. Lyžujete? V tom případě je pro vás ideální zimní dovolená na Slovensku! Slovenské hory poskytují výborné podmínky pro lyžování a zimní sporty, které se kvalitou plně vyrovnají lyžařským zájezdům do známých evropských hor. Slovenské hotely poskytují vysoký komfort hotelových služeb s možností snídaně, polopenze či stravy all inclusive.

Dovolená na Slovensku

Jedinečnými místy pro vaši dovolenou na Slovensku jsou slovenské národní parky, které chrání nádhernou přírodu slovenských hor a městské památkové zóny chránící unikátní historické a architektonické skvosty, které jsou na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Vyberte si zájezd na Slovensko a prožijte krásnou dovolenou v malebném prostředí Slovenské republiky.

Slovensko, náš východní soused, je jedním z velmi oblíbených cílů českých i zahraničních turistů, díky svým jedinečným horám s velmi dobře vybavenými turistickými středisky, řekámi vhodným k sjíždění, lázeňským městům s termálními prameny, ale také díky jedinečným krasovým jevům a nádherným památkám. Poznejte krásy Slovenska a prožijte krásnou dovolenou na Slovensku! Je pro vás připravena široká nabídka zájezdů v nejoblíbenějších lokalitách Slovenské republiky. Hotely nabízejí vysoký standard služeb, pobyty se snídaní, polopenzí či stravou all inclusive.

Zájezdy na Slovensko

Slovensko patří mezi nejčastější cíle zájezdů českých turistů, proto máme pro vás připraveny zájezdy na Slovensko v široké nabídce. Mezi nejoblíbenější turistické cíle Slovenska patří Vysoké Tatry a Nízké Tatry. Nádherná příroda se zde snoubí s malebnými vesničkami, ale také velmi dobře vybavenými turistickými centry, které vám poskytnou veškerý komfort. Jsou jimi například Starý Smokovec, Štrbské pleso, Tatranská Lomnica či Ždiar.

Mezi další oblíbené slovenské hory patří také Roháče, Velká Fatra, Malá Fatra, Slovenské Rudohoří nebo na východním Slovensku pohoří Vihorlat s mořskými oky. Všechny tyto lokality nabízejí velmi dobré turistické značení a nepřeberné množství tras, po kterých se můžete vydat. Kvalitní hotely a penziony najdete i u oblíbených slovenských přehrad, pod Tatrami Liptovská Mara na Váhu, Veľká Domaša na řece Ondavě, Oravská přehrada na řece Oravě nebo Zemplínská šírava u města Michalovce.

Lyžování na Slovensku

Slovenské hory poskytují výborné podmínky pro lyžování a zimní sporty. Horská střediska Vysokých Tater a Nízkých Tater jsou vyhlášená výbornými sjezdovkami a množstvím upravených běžeckých stop. Lyžařské zájezdy na Slovensko se svou kvalitou plně vyrovnají lyžování v alpských střediscích.

Lázeňská města a lázně Slovenska

Pokud toužíte prožít svou dovolenou na Slovensku v klidu a příjemném odpočinku, pak navštivte některé ze slovenských lázeňských měst. Mezi nejoblíbenější slovenské lázně patří například Piešťany, Rájecké Teplice, Turčianské Teplice a řada lázní ve Vysokých Tatrách či oblíbené lázně s termálními prameny na jižním Slovensku. Je pro vás připravena řada léčebných procedur a také možnost výletů do malebného okolí.

Milovníky přírody jistě nadchne velké množství krasových jeskyní. Mezi nejnavštěvovanější a nejkrásnější patří Dobšinská ledová jeskyně, která je na seznamu UNESCO a nacházející se v Národním parku Slovenský ráj. Pokud dáváte přednost historickým památkám, můžete navštívit některé z historických měst, hrady a zámky, jako jsou například města Kežmarok, Kremnica, Zvolen, Bratislava. Z historických staveb stojí jistě za vidění hrad Strečno, Spišský hrad či Bojnický zámek.