Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Destinace lokality Praslin

Praslin dovolená a zájezdy 2022

Dovolená Praslin Seychely. Máte rádi exotiku a láká vás navštívit Seychely? Pokud jste příznivci přírody, kvalitních pláží a čistého moře, pak vás jistě nadchne dovolená na ostrově Praslin! Dovolená Praslin je ideální volbou, chcete-li poznat kulturu a přírodní klenoty souostroví Seychely a zároveň si užít nezapomenutelnou dovolenou plnou zábavy, vodních sportů i odpočinku. Moře v okolí ostrova Praslin je velmi čisté a skýtá rozmanitý podmořský život. Díky tomu si můžete svou dovolenou Praslin zpestřit například potápěním nebo šnorchlováním.

Dovolená na Praslinu

Hoďte za hlavu šeď a stres všedních dní, dovolená Praslin je jedinečný způsob, jak obohatit svůj život o jedinečný zážitek! Nechte se zlákat vůní exotických dálek a vydejte se s námi na zájezdy Praslin a poznávejte krásy Seychel, které máte nyní na dosah ruky. Druhým největším ostrovem Seychel je ostrov Praslin nacházející se přibližně 44 km od ostrova Mahé. Představte si exotický ostrov pokrytý palmami, opuštěné bílé písečné pláže, lehký mořský vánek šumící v palmovém listí, blankytné nebe bez mráčku a azurové moře ukrývající pestrý podmořský svět – to je ostrov Praslin. Pokud jste někdy snili o dovolené na exotickém ostrově, tento sen se vám zde může splnit. Objevte v sobě dobrodruha a vydejte se za nevšední krásou souostroví Seychely! Ostrov Praslin je jedním z mnoha zdejších ostrovů, ovšem díky své rozloze je jedním z nejnavštěvovanějších. I přes rozvoj turistického ruchu si ovšem ostrov Praslin stále zachovává své osobité kouzlo a nádhernou přírodu, která vám na první pohled učaruje

Zájezdy na Praslin

Zájezdy Praslin Seychely. Lákají vás exotické Seychely a rádi byste zde prožili letošní dovolenou? Využijte zájezdy Praslin a poznávejte Seychely v celé jejich kráse! Zájezdy na ostrov Praslin jsou vhodné pro všechny, kdo mají rádi exotické pláže, vodní sporty, slunce a rádi objevují nová místa. Ostrov Praslin je místem jako stvořeným pro zajímavé výlety. Naše cestovní agentura vám přináší aktuální zájezdy Praslin od desítek renomovaných cestovních kanceláří.  Vytvořili jsme pro vás tedy přehlednou nabídku, s jejíž pomocí můžete rychle a snadno vybrat vaši dovolenou i z pohodlí domova.

Pláže ostrova Praslin

Seychely jsou proslulé svými plážemi s jemným bílým pískem a ani ostrov Praslin není výjimkou. Nejznámější pláží ostrova Praslin je pláž Anse Lazio nacházející se v severní části ostrova. Tato pláž je nejen nejkrásnější pláží ostrova, ale několikrát byla také označena za nejkrásnější pláž světa.