Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Mahé

Nalezeno 35 výsledků
1 2 3 4 Další

Mahé dovolená a zájezdy 2024

Ostrov Mahé, to je zaručeně kvalitní dovolená na Seychelách. Jedná o hlavní ostrov souostroví Seychely a jako takový disponuje výborným turistickým zázemím a celou řadou kvalitních letovisek. Dovolená Mahé je vhodná pro všechny, kdo chtějí poznat Seychely a užít si exotickou dovolenou plnou skvělých zážitků! Ostrov Mahé je přibližně 28 km dlouhý a 8 km široký a jeho pobřeží je lemováno nádhernými písečnými plážemi s palmami.

Dovolená na Mahé

Dovolená Mahé je jako stvořená pro všechny milovníky exotiky, slunce, moře a prázdninové atmosféry, která na vás dýchá ze všech stran. Nenechte si ujít dovolenou na Mahé a užívejte si dovolenou v jedinečném prostředí plném endemitických druhů rostlin i živočichů. Prohlédněte si aktuální zájezdy Mahé a dopřejte si nezapomenutelnou exotickou dovolenou.

Seychely jsou souostroví tvořené přibližně 115 ostrovy, z nichž je obydlena přibližně polovina. Ostrov Mahé patří mezi tzv. Vnitřní ostrovy tohoto souostroví a je největším ostrovem Seychel. Na ostrově Mahé žije přibližně 90 % obyvatelstva Seychel, a díky tomu je velmi dobré turistické zázemí. Jedná se o velmi multikulturní ostrov, kde se mísí nejen různorodé obyvatelstvo, ale také turisté z nejrůznějších koutů světa. Máte-li rádi zábavu a plánujete dovolenou na Seychelách, pak může být právě ostrov Mahé tím pravým místem pro vaši dovolenou! Seychely patří mezi nejkrásnější ostrovy světa a ani ostrov Mahé není výjimkou. Lákají-li vás bílé písečné pláže lemované vysokými palmami a bujnou zelenou vegetací, pak neváhejte a vyrazte na ostrov Mahé!

Zájezdy Mahé

Zájezdy Mahé Seychely. Plánujete dovolenou na Seychelách a hledáte zájezdy na ostrov Mahé? Na našich webových stránkách naleznete aktuální zájezdy Mahé za nejlepší ceny! Srovnejte si rychle a přehledně jednotlivé zájezdy na Mahé od desítek cestovních kanceláří a ušetřete svůj čas i peníze! Plánování exotické dovolené již nemusí být složité a časově náročné. S naší cestovní agenturou si můžete vybrat jednoduše online prostřednictvím internetu. Naleznete zde nejrůznější zájezdy na Mahé, včetně all inclusive zájezdů Mahé.

Objevte exotickou krásu ostrova Mahé

Ostrov Mahé je jedním z nejkrásnějších ostrovů Indického oceánu. Centrum ostrova tvoří zejména hory a směrem k pobřeží se svažují k dlouhým písečným plážím. Pobřeží lemují také četná města obklopená letovisky, která jsou oblíbenými místy pro dovolenou.