Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Kefalonia

Nalezeno 9 výsledků

Kefalonia dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Kefalonia Řecko all inclusive. Máte rádi divokou přírodu s krásnými jezery, tajemnými jeskyněmi, vysokými horami i širokými plážemi lemujícími členité pobřeží? Pak se vydejte na dovolenou na ostrov Kefalonia, který jistě splní všechna vaše očekávání! Nádherný zelený ostrov Kefalonia rozkládající se v Jónském moři skýtá opravdu jedinečnou přírodu, ale také krásná města s unikátními kulturními památkami i kulturním životem, který vás jistě okouzlí svým řeckým šarmem. Užijte si plnými doušky krásnou atmosféru řeckého ostrova na zájezdech s all inclusive službami na své dovolené v Kefalonii a prožijte nezapomenutelnou letní dovolenou plnou slunce, ničím nerušeného odpočinku i kulturních zážitků.

Dovolená na Kefalonii

Naše cestovní agentura již řadu let spolupracuje s renomovanými cestovními kancelářemi a připravuje pro vás širokou nabídku, kde najdete ty pravé zájezdy na ostrov Kefalonia. Navštite nejkrásnější letoviska tohoto ostrova a užijete si opravdu jedinečnou letní dovolenou na Kefalonii. Oblíbené jsou především Last minute zájezdy do  Řecka all inclusive. Kefalonia je překrásným řeckým ostrovem, na němž naleznete nejen kouzelné pláže a komfortní letoviska, ale také mnoho jedinečných přírodních krás, jako jsou četné jeskyně, podzemní jezera či krásné pohoří Enos pokryté zelenými lesy i romantickými stráněmi s kvetoucími loukami. Toužíte-li po letní dovolené plné slunce, nádherné přírody a okouzlujícího řeckého šarmu, pak se vydejte právě na ostrov Kefalonia, který vám poskytne vše, co si jen od letní dovolené lze přát!

Zájezdy na ostrov Kefalonia

Proč na zájezdy na Kafalonii? Řecko a řecké ostrovy jsou turisticky velmi oblíbenými lokalitami nejen díky svým krásným plážím a čistému moři, ale zejména díky jedinečným památkám a architektonickým skvostům, které dokreslují jejich kouzelnou atmosféru. Vydejte se na zájezdy na jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů Kefalonia a užijte si plnými doušky podmanivou krásu Řecka s jeho bohatou historií i tajemnou mytologií plnou nejrůznějších božstev. Máme pro vás připraveny letecké zájezdy na Kefalonii, jsou pro vás připraveny nejlepší hotely a penziony, na výběr máte různé formy stravování, samozřejmostí je strava all inclusive. S naší cestovní agenturou můžete již toto léto poznávat jedinečné krásy ostrova Kefalonia a užít si nezapomenutelnou dovolenou u moře.

Letoviska a pláže ostrova Kefalonia

Zájezdy na nádherný ostrov Kefalonia, je výbornou volbou pro rodiny s malými dětmi, které jistě ocení klidná letoviska, jako je například Agia Efimia skýtající krásné památky, romantické procházky a pláže, jenž se pomalu svažují do moře. Dalšími krásnými letovisky ostrova Kefalonia jsou například největší město ostrova Argostoli, kde můžete spatřit mořské mlýny nebo navštívit místní muzeum, Assos, Fiskardo, Kipourion, Kounopetra, Lasii, Lixouri, Poros, Zola či Skala, která je jedinečným místem pro potápění a šnorchlování.