Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Ithaka

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Destinace lokality Ithaka

Ithaka dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Ithaka Řecko all inclusive. Odpočinek na řeckých ostrovech je vhodný pro turisty všeho věku. Čekáte- li od své dovolené zelené olivové háje, kvalitní pláže a hotely, příjemnou přátelskou atmosféru, historické památky či tradiční řecké taverny, pak je pro vás tou pravou volbou all inclusive dovolená na Ithace, malebném ostrůvku ležícím v Jónském moři nedaleko ostrova Kefalonia. Dovolená na Ithace má celou řadu výhod.

Dovolená na Ithace

Zvolte si zájezdy na Ithaku! Díky poměrně malé rozloze ostrova máte všechna zajímavá místa na dosah ruky, zdejší pláže nejsou přeplněné turisty a zachovávají si malebný charakter a zdejší moře je ideální pro vodní sporty. Rozhodnete- li se prožít svou letní dovolenou na Ithace v Řecku, rozhodně nebudete litovat. Přestože se zde v posledních letech značně rozvinul turistický ruch, Ithaka si stále zachovává své osobité kouzlo, které vás vtáhne do víru řeckých bájí. Přijeďte se sami přesvědčit na zájezdech s all inclusive na Ithaku.

Zájezdy na Ithaku

Zájezdy Ithaka Řecko all inclusive. Řecko je zemí proslulou nejrůznějšími ostrovy. Jedním z nich je Ithaka, poměrně malý ostrůvek nacházející se v Jónském moři, který proslavily zejména řecké báje vyprávějící o králi Odyseovi a také fakt, že zde v roce 2002 prožili své líbánky princ Charles a princezna Diana. V současnosti je Ithaka velmi oblíbeným cílem letní dovolené nabízející písečné i oblázkové pláže, velmi čisté moře a kvalitní hotely, které budou pečovat o vaši spokojenou a ničím nerušenou dovolenou. Výborné místo pro vaše zájezdy na Ithaku.

Ithaka je velmi malebným ostrovem se zelenými horami, nížinami, skalními útesy a dlouhými plážemi, které jsou jako stvořené pro odpočinek, opalování i vodní sporty. Ithaka je také báječným místem pro zajímavé výlety. Díky výhodné poloze se můžete vydat na nedaleký ostrov Kefalonia nebo procestovat nejkrásnější místa samotné Ithaky.

Zájezdy na Ithaku

Letní dovolená v Řecku je ideální příležitostí, jak si dopřát jedinečnou dovolenou u moře a navíc poznat na vlastní oči historické památky této krásné země. Zájezdy na Ithaku jsou báječným způsobem, jak si dopřát letní dovolenou v Řecku a prožít skvělé chvíle s vašimi dětmi, přáteli či partnerem. V našem online katalogu naleznete přehledně seřazené zájezdy na Ithaku, jejichž součástí je letecká přeprava, ubytování v hotelu či apartmánu a samozřejmě také strava dle vašeho výběru. Levné last minute zájezdy na Ithaku jsou vaší letenkou na léto plné skvělých zážitků.

Zajímavosti Ithaky

Ostrov Ithaka je jedním z menších ostrovů Řecka a skládá se ze dvou poloostrovů, které propojuje Aethos. Nachází se nedaleko většího ostrova Kefalonia a vy můžete podnikat na tento ostrov výletní plavby. Centrem Ithaky je jeho hlavní město Vathy, v němž můžete navštívit řadu historických památek nebo se vydat k jeskyni Nymf, která vás vtáhne do světa řeckých bájí.