Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Bad Hofgastein

Nalezeno 10 výsledků

Bad Hofgastein dovolená a zájezdy 2017 / 2018

Dovolená Bad Hofgastein Rakousko all inclusive. Toužíte poznat Rakouské Alpy? Máte rádi hory, turistiku či kilometry zasněžených sjezdovek? Pokud ano, pak je tím pravým místem pro vaši dovolenou horské středisko Bad Hofgastein, které skýtá výborné vybavené skiareály, výhodné ceny skipasů a v letních měsících vynikající podmínky pro horskou turistiku, cyklistiku i horolezectví. Velkou atrakcí Bad Hofgasteinu jsou také termální lázně Alpentherme, které jsou dostupné po celý rok.

Dovolená v Bad Hofgasteinu

Dovolená v horském středisku Bad Hofgastein je skvělou volbou pro turisty všechno věku a díky poměrně nenáročných sjezdovkám si zde mohou užívat lyžování i začínající lyžaři. Na své si zde přijdou také snowboardisté, pro které je připraven park s nejrůznějšími atrakcemi a rampami. Vyberte si z naší nabídky lyžařských zájezdů do Bad Hofgasteinu a užívejte si svou dovolenou naplno v jednom z nejkrásnějších středisek Salzburska. Dovolená Bad Hofgastein Rakousko super na lyžích.

Máte rádi hory a rádi byste poznali Rakouské Alpy? Ať už plánujete letní či zimní dovolenou, horské středisko Bad Hofgastein je vám k dispozici po celý rok. Oproti jiným střediskům údolí Gasteinertal je Bad Hofgastein zaměřen především na pohodlnou dovolenou, kterou můžete prožít ve zdejších termálních lázních či na mírných svazích zdejších sjezdovek, které jsou skvělým místem pro carving a méně náročné lyžaře. Dovolená ve středisku Bad Hofgastein je výbornou volbou pro celou rodinu. V létě si zde můžete užívat procházky nádhernou krajinou, cyklistiku i horolezectví a zimních měsících lyžování či snowboarding.

Zájezdy do Bad Hofgasteinu

Láká vás dovolená v horském středisku Bad Hofgastein? S naší cestovní agenturou si zajistíte svou dovolenou pohodlně a rychle z pohodlí vašeho domova. Stačí si jen prohlédnout nabídku zájezdů do střediska Bad Hofgastein, která zahrnuje také lyžařské zájezdy do Bad Hofgasteinu, vybrat si ten, který bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům.

Bad Hofgastein, zábava po celý rok

Ať už navštívíte horské středisko Bad Hofgastein v zimě či v létě, bude na vás čekat nádherná krajina Rakouských Alp, komfortní ubytování v horském hotelu i bohatý kulturní život. Rozhodnete-li se navštívit Bad Hofgastein během zimní sezóny, můžete si dopřát skvělou jízdu na dlouhých sjezdovkách vhodných i pro začínající lyžaře, odpočinek v termálních lázních či procházky zasněženou krajinou. Bad Hofgastein je také skvělým místem pro milovníky snowboardingu, kteří si mohou užívat skvělou zábavu ve funparcích zaměřených právě na jízdu na snowboardu.