Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Madeira

Nalezeno 82 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 9 Další

Madeira dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Madeira, poznejte perlu Atlantiku! Madeira vás přivítá nádhernou přírodu s okouzlujícími horskými masivy a strmými skalními stěnami, nekonečné písečné pláže, čisté moře, historická města i rušná letoviska. Užijete si zájezdu na Madeiru potápění, windsurfing, vodní lyžování, ale také odpočinek ve stínu slunečníku. Madeira je opravdovým rájem, který skýtá nezapomenutelnou dovolenou v okouzlující atmosféře tropického ostrova s jezery, vodopády i nádhernými orchidejemi, jejichž vůně se line celým ostrovem.

Dovolená na Madeiře

Aby vaše dovolená na Madeiře proběhla úspěšně, vyberte si z naší bohaté nabídky poznávacích zájezdů i eurovíkendů. V ceně zájezdu je zahrnuta letecká přeprava, ubytování v hotelu nebo apartmánu a možnost stravy. Zvolte si pobyty se snídaní, polopenzí nebo pobyty se stravou all inclusive, které z vašeho zájezdu udělají bezstarostnou dovolenou na Madeře.

Madeira, nazývaná také ostrovem květin či perlou Atlantiku, je krásný ostrov rozkládající se v Atlantském oceánu, kterým se pyšní Portugalsko. Turisty Madeira láká svým nádherným pobřežím s písečnými plážemi, hornatým vnitrozemím, rušnými letovisky i romantickými zátokami. Užijete si zde nejrůznější vodní sporty, jako je potápění, windsurfing nebo vodní lyžování, ale také výlety do malebného okolí. Milovníci nočního života jistě ocení velké množství restaurací a barů nacházejících se v místních městech.

Zájezdy na Madeiru

Pokud toužíte prožít svou dovolenou v jedinečné atmosféře tohoto ostrova, je pro vás připravena bohatá nabídka pobytových zájezdů na Madeiru i eurovíkendů, se kterými se vydáte na nejkrásnější místa Madeiry. Navštivte letoviska jako je Camara de Lobos, Canico de Baixon, Funchal, Machico, Paúl de Mar, Ponta do Sol, Porto Santo, Prazeres, Santa Cruz, Santo da Serra nebo Sao Vincente. Užijete si zde komfortní ubytování v hotelích nebo apartmánech s bohatou nabídkou služeb včetně možnosti snídaní, polopenze i stravy all inclusive. Většina hotelových komplexů, na které míří zájezdy i eurovíkendy, se nachází v bezprostřední blízkosti pláží a jsou vybaveny vlastními bazény, tenisovými kurty, restauracemi, bary i fitness centry. Madeira skrývá mnoho lrásných zákoutí, které můžete poznat, pokud si na Madeiru objednáte poznávací zájezdy.

Kam na výlet na Madeiře?

Při návštěvě Madeiry vás jistě okouzlí její nádherná příroda, která láká k turistickým túrám i cyklistickým výletům, které jsou zde skvělým zážitkem. Můžete se také vydat do četných aqvaparků, na romantickou procházku podél zavlažovacích kanálů nebo na výlet do místních pralesů s vodopády, jezírky a bujnou vegetací. Milovníci horolezectví jistě ocení skalní stěny, které skýtají skvělé podmínky pro tento adrenalinový sport. Zajímavým tipem na výlet je také návštěva lávových bazénů v Porto Moniz na severu Madeiry.