Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Last Minute zájezdy a dovolená Varadero

Nalezeno 45 výsledků
1 2 3 4 5 Další

Last minute Destinace lokality Varadero

Varadero Last Minute zájezdy a dovolená 2023 / 2024

Last minute zájezdy Varadero Kuba all inclusive. Krásná a přitom levná dovolená na exotickém ostrově v Karibiku? To je last minute dovolená na Kubě v letovisku Varadero! Toto překrásné letovisko rozkládající se na jednom z nejsevernějších poloostrovů Kuby vás přivítá dlouhými plážemi s jemným bílým pískem, průzračným mořem, jehož hlubiny ukrývají bohaté korálové útesy i krásnými hotely, které lemují pobřeží a zajišťují veškerý komfort, který si během svého pobytu na Kubě můžete přát.

Last minute zájezdy Varadero

Last minute zájezdy do letoviska Varadero jsou velmi oblíbené mezi turisty z celého světa, poznejte i vy exotickou krásu zdejších pláží a užívejte si bohatý noční život nedaleké Havany, kterou každou noc rozeznívají rytmy salsy. Last minute dovolená na Kubě je díky našim last moment balíčkům dostupná opravdu všem, věříme, že i vy zde naleznete právě ty vaše last minute zájezdy na Varadero.

Last minute dovolená Varadero

Leťe na Kubu a prožijte last minute dovolenou ve Varaderu, v jednom z nejoblíbenějších letovisek v Karibiku. Součástí naší last moment nabídky nejsou jen last minute zájezdy do letoviska Varadero, ale také zájezdy na poslední chvíli, tzv. superlast minute zájezdy do Varadera, s nimiž odletíte na svou dovolenou v Karibiku bezprostředně po vyřízení vaší objednávky. Na last minute dovolenou na pláže Varadera můžete s našimi zájezdy po celý rok.