Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Last Minute zájezdy a dovolená Hurghada

Nalezeno 67 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 Další

Hurghada Last Minute zájezdy a dovolená 2017 / 2018

Last minute zájezdy Hurgháda Egypt all inclusive. Láká vás navštívit egyptské pyramidy, vidět na vlastní oči sfingu či monumentální chrámy starého Egypta a zároveň si užít krásnou dovolenou u moře? Pak neváhejte a vyberte si z naší nabídky last minute zájezdů do Hurghady, v níž prožijete skvělou dovolenou plnou komfortu, odpočinku i skvělých zážitků. Mezi nejoblíbenější zábavu v Hurghadě patří bezesporu vodní sporty, jimž vévodí potápění, které si zde mohou vyzkoušet zkušení potápěči i naprostí začátečníci.

Last minute dovolená Hurgháda

Last minute dovolená v Hurghadě je výbornou volbou pro romantickou dovolenou s partnerem, krásný pobyt s rodinnou či dovolenou s přáteli, s nimiž navštívíte nejkrásnější místa Egypta, užijete si vodní radovánky na širokých písečných plážích nebo se ponoříte do křišťálových hlubin Rudého moře. Na last minute dovolené v Hurghádě máte jedinečnou možnost na fakultativních výletech navštívit známá archeologická naleziště a památky starého Egypta. Prožijte svou letošní dovolenouv v Egyptě.

Last minute zájezdy Hurgháda

Toužíte- li poznat krásy Egypta a prožít dovolenou v jednom z jeho nejlepších letovisek, pak využijte naší nabídky last moment balíčků zájezdů, které v sobě zahrnují nejen klasické last minute zájezdy do Hurghady, ale také zájezdy super last minute Hurgháda, tzv. zájezdy na poslední chvíli. Neváhejte s výběrem, o last minute zájezdy do Hurghády je velký zájem po celý rok. Jsou letos opravdu levné, kvalita je prověřena zákazníky a kde chcete prožít zaručeně krásné léto. Pokud jste již v Hurghádě byli, vyzkoušejte jiný last minute zájezd do Egypta.

Last minute Destinace lokality Hurghada