Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Last Minute zájezdy a dovolená Dominikánská republika

Nalezeno 84 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 9 Další

Dominikánská republika Last Minute zájezdy a dovolená 2022 / 2023

Last minute zájezdy Dominikánská republika all inclusive. Exotika plná rozmanitých krás? To je Dominikánská republika, kterou máte s našimi last minute zájezdy na dosah ruky! Neváhejte a využijte naší nabídky last moment balíčků, v nichž naleznete jak nejlevnější last minute zájezdy do Dominkánské republiky, tak nabídku zájezdů na poslední chvíli, tzv. zájezdů super last minute all inclusive do Dominikánské republiky. Toužíte- li po nevšední dovolené s vůní exotických dálek, pak je právě Dominikánská republika pro vás to pravé!

Last minute dovolená Dominikánská republika

Last minute dovolená v Dominikánské republice jistě nadchne všechny milovníky cestování a nových zemí, kteří rádi poznávají nová místa a nové kultury. Navíc se zde můžete těšit na opravdu překrásné pláže, které se pyšní křišťálově čistým mořem, bělostným pískem a kokosovými palmami. Ubytování a veškerý potřebný komfort zajišťují hotely, které naleznete také na pobřeží, což vám zajistí pohodlný přístup na pláž i fantastický výhled na moře. Vaše last minute dovolená v Dominikánské republice je na dosah ruky.

Last minute zájezdy Dominikánská republika

Vyberte si z naší nabídky last minute zájezdů do Dominikánské republiky a prožijte dovolenou v letoviscích, jako je Punta Cana, Bayahibe, Cayo Levantado, Playa Dorada, Boca Chica, La Romana či Samaná, která jsou skvělým místem pro krásnou dovolenou s partnerem, rodinou i přáteli. Za last minute zájezdy do Dominkánské republiky, především all inclusive, ušetříte ranec peněz za krásnou dovolenou uprostřed Karibiku.