Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Korsika dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Korsika. Oblíbená Korsika, zvaná také perla Středomoří, je nádherným ostrovem s nekonečnými písečnými plážemi, krásnými městy, malebnými horami a prehistorickými menhiry. Nejoblíbenějšími letovisky Korsiky jsou Ajaccio, kde naleznete rodný dům a muzeum Napoleona Bonaparte, Bonifacio, Bastia, Propriana a Lumio. Všechny tyto destinace nabízejí krásné pláže a ideální podmínky pro potápění, vodní lyžování a další vodní sporty.

Dovolená na Korsice

Dovolená na Korsice příjemně překvapí také milovníky cyklistiky i turistických výšlapů svými horskými scenériemi a vrcholy. Korsika je výbornou volbou, pokud chcete prožít jedinečnou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků. Jsou pro vás připraveny pobytové zájezdy na nejkrásnější místa Korsiky. Ubytování na Korsice nabízejí apartmány či bungalovy bez stravy nebo hotely nabízející širokou škálu služeb včetně polopenze či stravy all inclusive. Zájezdy Korsika all inclusive. Korsika, rodiště Napoleona Bonaparte je opravdovou perlou Středozemního moře. Turisty z celého světa lákají její nádherné sluncem prozářené pláže, hornatý povrch s útesy a malebnými zátokami, ale také fascinující neolitické menhiry a malebná města. Korsika má co nabídnout turistům všeho druhu. Krásné pláže skýtají možnost vodních sportů a potápění, krásná krajina láká k výšlapům či vyjížďkám na kole a malebná městečka s restauracemi a kavárnami nabízejí jedinečný poklid zdejšího ostrova. Jsou pro vás připraveny pobytové zájezdy do nejkrásnějších lokalit Korsiky. Ubytovat se můžete v apartmánech a bungalovech bez stravy nebo využít hotely poskytující širokou nabídku služeb včetně polopenze či stravy all inclusive.

Zájezdy na Korsiku

Proč na zájezdy na Korsiku? Pokud toužíte prožít dovolenou na krásné pláži Středozemního moře, vydejte se na zájezd na Korsiku do některého z pobřežních letovisek, kterými ostrov oplývá. Mezi nejoblíbenější patří Ajacio, kde naleznete kromě nekonečných pláží také rodný dům a muzeum Napoleona Bonaparte, Bonifacio skýtající jedinečnou, romantickou dovolenou ve městě zbudovaném na skalním útesu, města Bastia, Lumio a Propriana, které láká turisty okouzlujícími plážemi, nedalekou Lví zátokou, nabídkou vodních sportů a výlety do nedalekého okolí. Na zájezdě na Korsice si přijdou na své milovníci sufringu, vodního lyžování nebo potápění, ale také lidé, pro které dovolená na Korsice znamená odpočinek ve stínu stromů. Milovníci horské turistiky jistě ocení výšlapy na místní vrcholy, jako je Monte Cinto, nejvyšší hora Korsiky, a Monte Renoso. Vydat se můžete také na horská plesa Lac de Melo a Lac de Capitello. Zájezdy na Korsiku jsou prostě pro každého, ale ušetříte především s Last minute zájezdy na Korsiku.

Výlety za krásami Korsiky

Kam se podívat na zájezdech na Korsiku? Při návštěvě Korsiky se můžete vydat na řadu nezapomenutelných výletů. Mezi nejtajemnější místa, která můžete na Korsice spatřit, patří místní menhiry a megality pocházejících z doby 3000 let př. n. l., jsou tedy ze stejného období jako Stonehange v jižní Anglii. Některé tyto megality mají tvář či rozeznatelnou kompozici. Naleznete zde sochy bojovníků, zemědělců atd. Dalšími velmi oblíbenými výlety jsou cyklistické vyjížďky do malebného okolí. Vydat se můžete do města Porto, kde se nachází jeden ze symbolů Korsiky, Janovská strážní věž. Za návštěvu stojí také přírodní rezervace Calanche s unikátními skalními útvary z oranžové a růžové žuly.