Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Rimini dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Rimini. Rimini, jedna z nejoblíbenějších italských turistických destinací, je skvělým místem pro vaši letní dovolenou! V Rimini se snoubí komfortní letoviska s širokými písečnými plážemi s nádhernou přírodou, bohatým nočním životem i unikátními památkami, které jistě stojí za vidění. Užijete si zde také nejrůznější plavby lodí i fakultativní výlety do okolí. Mezi nejoblíbenější patří výlety do San Marina, které je unikátní autonomní oblastí s nádhernými horami a četnými památkami.

Dovolená v Rimini

Pokud jste se rozhodli prožít svou dovolenou v Rimini, jistě nebudete litovat. Na stránkách naší cestovní agentury je pro vás připravena nabídka pobytových zájezdů do Itálie, z nichž si jistě vyberete právě ten váš. Zájezdy v sobě skýtají autobusovou i vlastní přepravu, ubytování v rodinných apartmánech i hotelích a také možnost stravy all inclusive, polopenze i snídaní. Vaše dovolená v Rimini je pro vás nachystaná na našich stránkách.

Láká vás prožít letní dovolenou v temperamentní Itálii, ale nevíte, které letovisko zvolit? Pak navštivte nádherné přístavní město Rimini, které skýtá snad všechno, co si od letní dovolené můžete přát! Nádherné široké pláže s jemným pískem, komfortní letovisko, velké množství sportovních i zábavních center, bohatý noční život i klidné promenády s kavárnami, kde si užijete ničím nerušený odpočinek.

Zájezdy do Rimini

Rimini, to je záruka krásné dovolené plné slunce, odpočinku i zábavy v krásném prostředí Itálie. Máme pro vás skvělé pobytové zájezdy do Rimini, které v sobě zahrnují autobusovou přepravu, ubytování v malebných apartmánech nebo hotelích a také možnost stravy. Zvolit si můžete z nabídky polopenze, snídaně i stravy all inclusive. Díky poloze města Rimini, je možné také objednání zájezdů s vlastní dopravou. Věříme, že budete s nabídkou zájezdů do Rimini spokojeni a užijete si krásnou dovolenou v tomto jedinečném italském městě.

Letoviska a pláže Rimini

Rimini, kouzelné město rozkládající se při pobřeží Jadranu, je velkým lákadlem pro turisty z nejrůznějších koutů světa. Krásné písečné pláže, kvalitní turistické zázemí, nádherná příroda a široká nabídka služeb činí z Rimini velmi oblíbenou turistickou destinaci. Vydejte se také vy poznat jeho jedinečné kouzlo a užijte si nevšední dovolenou plnou odpočinku, slunce a skvělé zábavy! Na plážích v okolí Rimini si užijete nejrůznější vodní sporty, jako je potápění, windsurfing, vodní lyžování a mnoho dalších, ale také výletní plavby lodí nebo odpočinek ve stínu slunečníku.