Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Plan de Corones - Kronplatz

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Plan de Corones - Kronplatz dovolená a zájezdy 2023

Omrzely vás tradiční dovolené u moře, návštěvy památek a polehávání u bazénu? Navštivte s námi lyžařské středisko Plan de Corones na severu Itálie v Alpách a prožijte skvělou zimní dovolenou plnou sportu, krásného počasí a odpočinku. Areál má k dispozici přes 110 km perfektních sjezdových tratí, snowboardpark s U-rampou a jiným vybavením a několik běžeckých okruhů. Překvapeni budete také nabídkou odpočinkových aktivit a kulturního vyžití. Samozřejmostí je možnost zakoupení skipasu.

Lyžařské středisko Plan de Corones – Kronplatz vám zajistí krásné prožití zimní lyžařské dovolené, skvělé vzpomínky a nezapomenutelné zážitky. Areál vás okouzlí příjemnou atmosférou, nádhernou tyrolskou přírodou a možnostmi sportovního vyžití. Pokud toužíte po středisku s perfektní organizací a skvělým systémem přepravy, je pro vás Plan de Corones tím pravým místem.

Lyžování v Plan de Corones - Kronplatz

Lyžování Plan de Corones - Kronplatz Itálie. Znáte Italské Alpy a rádi byste vyzkoušeli lyžování v Itálii? Láká vás poznat jejich jedinečné kouzlo a zároveň si užít skvělou zimní dovolenou v moderních lyžařských střediscích? Pak navštivte lyžařský areál Plan de Corones, neboli také Kronplatz, který patří mezi nejlepší italská lyžařská střediska. Rychlé kabinkové lanovky, vysoká sněhová pokrývka a více než 100 km výborně upravených svahů pro lyžaře i snowboardisty činí ze ski-oblasti Kronplatz vynikající místo pro zimní sporty a dovolenou.

Lyžařské zájezdy do Plan de Corones - Kronplatz

Lyžařské zájezdy Plan de Corones - Kronplatz Itálie. Toužíte-li prožít zimu aktivně, lyžařské středisko Plan de Corones, je výbornou volbou. Díky rozmanitému terénu je tato oblast vhodná i pro rodiny s dětmi, které si mohou užívat bezstarostné lyžování na mírnějších svazích náhorní plošiny, zatímco zkušení lyžaři mají na výběr z velkého množství černých sjezdovek na severním svahu. Rezervujte si své lyžařské zájezdy Plan de Corones - Kronplatz právě teď a prožijte jedinečnou dovolenou v Alpách.