Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Aprica

Nalezeno 25 výsledků
1 2 3 Další

Aprica dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Aprica Itálie. Již dlouho uvažujete, jak prožít svou zimní dovolenou? Jste milovníky adrenalinu a perfektně upravených svahů? Vydejte se s námi na lyžařské zájezdy do letoviska Aprica, které se nachází v severoitalském regionu Lombardie, a prožijte skvělou dovolenou plnou zábavy! Užijte si pobyt v jednom z nejznámějších lyžařských center v Lombardii, čeká vás přes 50 kilometrů sjezdovek a skvělé podmínky k lyžování a snowboardingu. Nezapomnělo se ani na turisty holdující jiným sportům, pro ty je připravena speciální běžecká stopa a pro odreagování je k dispozici plavecký bazén nebo stadion na bruslení.

Lyžařské středisko Aprica vás příjemně překvapí svými cenami a bohatými možnostmi odpočinku po lyžování či návštěvou dostatečného množství restaurací a barů. Pokud máte zájem prožít skvělou zimní dovolenou, neváhejte a objednejte si zájezd právě teď!

Dovolená v Aprica

Rozhodli jste se prožít svou zimní dovolenou právě v letovisku Aprica nacházející se na severu Itálie? V tom případě vás čeká slunečné počasí spolu s perfektně upravenými svahy a pro milovníky adrenalinu je připraven velký počet černých sjezdovek, které dělají středisko lákavějším a zajímavějším. Lyžařský areál je opravdu dobře vybaven, nachází se v něm 20 lanovek, vleků a přibližně 40 kilometrů sjezdovek, na kterých můžete vyzkoušet nejen lyžování, ale i snowboarding a další sporty. Dovolená v Aprica je zárukou skvělých vzpomínek a nezapomenutelných zážitků.

Zájezdy do Apricy

Zaujalo vás italské lyžařské středisko Aprica? S našimi zájezdy do Apricy můžete prožít skvělou dovolenou plnou sportu a slunce, stačí si jen objednat! Ať už preferujete zimní sporty, turistiku nebo odpočinkové aktivity, v letovisku Aprica rozhodně zklamáni nebudete. I přesto, že je Aprica skvělým místem také pro letní dovolenou, mezi turisty vládnou především lyžařské zájezdy do Apricy, které vám zajistí nekonečné hodiny plné zábavy a odpočinku.

Aprica – zábava pro celý rok

Na Apricu nemusíte jen v zimě! Při návštěvě v letních měsících se rozhodně nemusíte bát, že nebudete mít co dělat. Městečko má i přes léto připraveno několik akcí a možností, okolní hory lákají horolezce a všechny příznivce vysokohorské turistiky. Můžete navštívit centrum pro střílení z luku nebo sdružení Murales, kde se nacházejí umělci malující na stěny a chodníky nádherné obrazy, které vypadají jako živé.