Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Alta Badia - Sella Ronda

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Destinace lokality Alta Badia - Sella Ronda

Alta Badia - Sella Ronda dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená Alta Badia - Sella Ronda Itálie. Máte v oblibě obří areály a rozhodli jste se svou zimní dovolenou strávit v Dolomitech v Itálii? Vydejte se s námi do lyžařského střediska Alta Badia, které představuje VIP areál světové kvality a díky poptávce lyžařů ze všech koutů Evropy se stalo jedním z nejdražších letovisek. Velkou část údolí vytváří okruh Sella Ronda, který spojuje Alta Badia s dalšími středisky jako je Arabba, Val Gardena a Val di Fassa, dohromady tak poskytují přes 500 kilometrů sjezdových tratí. Nemusíte však zůstat jen u lyžování a snowboardingu, vyzkoušet si můžete také jízdu na sněžném skútru, koni, tenis, squash a pro sportovní nadšence je tady snowpark.

Dovolená v Alta Badia - Sella Ronda

Dovolená v Alta Badia - Sella Ronda vám zajisté krásné prožití dovolené plné sportu, zábavy a vzpomínek. Areál vás překvapí krásnou scenérií Dolomit a možnostmi, které nabízí. Nepropásněte aktuální zájezdy do Alta Badia - Sella Ronda. Rozhodli jste se prožít svou zimní dovolenou právě v letovisku Alta Badia, na severu Itálie v Dolomitech? Nemohli jste si vybrat lépe! Díky zájmu lyžařů ze všech koutů Evropy se toto letovisko stalo jednou z nejdražších lokalit. Díky spojení se středisky Arabba, Val Gardena a Vall di Fassa, které slučuje okruh Sella Ronda, má pro vás letovisko Alta Badia připraveno přes 500 kilometrů sjezdovek. Milovníci snowboardingu mohou volný čas trávit ve snowparku a ochuzeni nebudou ani běžkaři, pro které je připraveno přes 30 kilometrů tras.

Zájezdy do Alta Badia - Sella Ronda

Vydejte se do jedinečného střediska Alta Badia - Sella Ronda a prožijte úžasnou dovolenou plnou sněhových radovánek! S našimi zájezdy do Alta Badia zažijete chvíle plné adrenalinu a úžasu při pohledu na nádhernou dolomitskou přírodu. Mezi turisty jsou nejvíce oblíbené lyžařské zájezdy do Alta Badia, které vám zajistí nekonečné hodiny plné sportu a zábavy. Po zakoupení jednotného skipasu Dolomity skipas můžete lyžovat ve všech střediscích, které jsou propojeny okruhem Sella Ronda. Další oblíbená letoviska najdete v kategorii Lyžařské zájezdy Itálie.

Co takhle jiné sporty v Alta Badia - Sella Ronda

Chcete zažít více adrenalinu, vyzkoušet nové věci, a nebo zůstat u klidnějších sportů? Z nabídky aktivit v areálu Alta Badia - Sella Ronda si jistě vyberete. Můžete zkusit jízdu na sněžném skútru a koni, bruslení, tenis, squash nebo navštivte fitness centra a pro odpočinek můžete vyzkoušet jednu z horských hospůdek.